Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Biseksualnost

Go down 
+12
pour femme
Ancksunamun
afrathevamp
Erzsebet
Uh Huh Her
ankh
She Glows In The Dark
JAAL
baba s kolačima
Alex Ray
Nepenthe
Judina sestra
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptyuto lip 02, 2009 9:12 am

Uh Huh Her je napisao/la:
Nakon prekida ove veze s curom koja je bila bi još jednom samo mogu reći - nikada više u vezu s bisexualkom! Rekla sam to i prije pa sam si skočila u usta. Ovaj put stvarno mislim ozbiljno - nema više veza s bisexualkama. Nisam ni sama sigurna zašto, ali nešto je toliko nestalno u vezi njih, ili sam samo bila s krivim curama.

Nisi li, by the way, na temi kako smo se upoznale napisala da ti je cura lezbijka, samo što to nitko ne zna?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptyuto lip 02, 2009 9:54 am

Judina sestra je napisao/la:
Uh Huh Her je napisao/la:
Nakon prekida ove veze s curom koja je bila bi još jednom samo mogu reći - nikada više u vezu s bisexualkom! Rekla sam to i prije pa sam si skočila u usta. Ovaj put stvarno mislim ozbiljno - nema više veza s bisexualkama. Nisam ni sama sigurna zašto, ali nešto je toliko nestalno u vezi njih, ili sam samo bila s krivim curama.

Nisi li, by the way, na temi kako smo se upoznale napisala da ti je cura lezbijka, samo što to nitko ne zna?

Prvo je rekla da je bi, onda je kad smo nas dvije završile zajedno rekla da je lezbijka (mada sam joj ja prva cura) i sada ni sama ne zna što je.Mada sam ja podsvjesno cijelo vrijeme mislila da je bi.Ali nije samo stvar u njoj jer mi nije jedina cura koja je bila bi, mada je jedina koja je prekinula samnom, a ne obrnuto.Razlog? "Ne vidi budućnost"
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptyuto lip 02, 2009 10:07 am

Uh Huh Her je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Uh Huh Her je napisao/la:
Nakon prekida ove veze s curom koja je bila bi još jednom samo mogu reći - nikada više u vezu s bisexualkom! Rekla sam to i prije pa sam si skočila u usta. Ovaj put stvarno mislim ozbiljno - nema više veza s bisexualkama. Nisam ni sama sigurna zašto, ali nešto je toliko nestalno u vezi njih, ili sam samo bila s krivim curama.

Nisi li, by the way, na temi kako smo se upoznale napisala da ti je cura lezbijka, samo što to nitko ne zna?

Prvo je rekla da je bi, onda je kad smo nas dvije završile zajedno rekla da je lezbijka (mada sam joj ja prva cura) i sada ni sama ne zna što je.Mada sam ja podsvjesno cijelo vrijeme mislila da je bi.Ali nije samo stvar u njoj jer mi nije jedina cura koja je bila bi, mada je jedina koja je prekinula samnom, a ne obrnuto.Razlog? "Ne vidi budućnost"

Znam da me se uopće ne tiče, i ne moraš odgovoriti, ali uopće mi nije jasno šta znači to "ne vidim budućnost".
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptyuto lip 02, 2009 10:39 am

Danas sam u novinama čitala viceve i bio je baš jedan o biseksualnosti. Ide ovako:
"Za koga kažemo da je biseksualan? Za onoga tko bi, a ne može." Laughing
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptyuto lip 02, 2009 10:46 am

Judina sestra je napisao/la:
Uh Huh Her je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Uh Huh Her je napisao/la:
Nakon prekida ove veze s curom koja je bila bi još jednom samo mogu reći - nikada više u vezu s bisexualkom! Rekla sam to i prije pa sam si skočila u usta. Ovaj put stvarno mislim ozbiljno - nema više veza s bisexualkama. Nisam ni sama sigurna zašto, ali nešto je toliko nestalno u vezi njih, ili sam samo bila s krivim curama.

Nisi li, by the way, na temi kako smo se upoznale napisala da ti je cura lezbijka, samo što to nitko ne zna?

Prvo je rekla da je bi, onda je kad smo nas dvije završile zajedno rekla da je lezbijka (mada sam joj ja prva cura) i sada ni sama ne zna što je.Mada sam ja podsvjesno cijelo vrijeme mislila da je bi.Ali nije samo stvar u njoj jer mi nije jedina cura koja je bila bi, mada je jedina koja je prekinula samnom, a ne obrnuto.Razlog? "Ne vidi budućnost"

Znam da me se uopće ne tiče, i ne moraš odgovoriti, ali uopće mi nije jasno šta znači to "ne vidim budućnost".

Problem je da ne znam ni ja što to znači.I od prekida skoro svaki dan pričamo kao da smo još uvijek zajedno i sve to me jako zbunjuje i uopće više ne znam na čemu sam s njom, samo znam da nismo zajedno Sad
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptyuto lip 02, 2009 10:52 am

hm, a zašto misliš da je to povezano upravo s njezinom biseksualnošću?
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptyuto lip 02, 2009 11:03 am

Alex Ray je napisao/la:
hm, a zašto misliš da je to povezano upravo s njezinom biseksualnošću?

Ne mislim da je povezano s tim, imala sam isto mišljenje o bi curama i prije.
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptyuto lip 02, 2009 11:32 am

Uh Huh Her, nemoj se sad naljutiti, ovo ne pišem sa zlim namjerama, ali tvoja (bivša?) cura sere kvake. Ok, naravno da ima pravo misliti što god hoće, ali ta njena izjava o tome da ne vidi budućnost, kao da ste u najmanju ruku dvije 30-godišnjakinje koje planiraju sutra pred oltar, je stvarno infantilna. Meni to zvuči prije kao izgovor kojim bi prikrila činjenicu da ona zapravo ne zna što želi... ne zna ni koje je seks. orijentacije, a kako onda uopće može biti spremna za bilo kakav odnos s drugom osobom, bila ona m ili ž!?! Mislim da je najbolje da ne razbijaš glavu oko toga jer to je nešto što ona mora razriješiti sama sa sobom, a jedini joj je propust što se očito olako upustila u vezu s tobom koja znaš što želiš i imaš "konkretne" namjere. Jbg, shit happens. Za utjehu, znala sam gomilu takvih ljudi... danas je teško naći nekog tko stoji iza svojih postupaka.
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptyuto lip 02, 2009 12:12 pm

Erzsebet je napisao/la:
Uh Huh Her, nemoj se sad naljutiti, ovo ne pišem sa zlim namjerama, ali tvoja (bivša?) cura sere kvake. Ok, naravno da ima pravo misliti što god hoće, ali ta njena izjava o tome da ne vidi budućnost, kao da ste u najmanju ruku dvije 30-godišnjakinje koje planiraju sutra pred oltar, je stvarno infantilna. Meni to zvuči prije kao izgovor kojim bi prikrila činjenicu da ona zapravo ne zna što želi... ne zna ni koje je seks. orijentacije, a kako onda uopće može biti spremna za bilo kakav odnos s drugom osobom, bila ona m ili ž!?!

Definitivno se ne ljutim jer sam ja na dan kad smo prekinule dala vrlo sličnu izjavu, točnije najboljem prijatelju sam rekla nešto vrlo, vrlo slično.
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptyuto lip 02, 2009 12:18 pm

Sad mi je lakše Smile , bojala sam se da ćeš se naljutiti...ipak ti je to (bila) cura.. scratch
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptyuto lip 02, 2009 12:58 pm

Ma, i sama sam svjesna toga tako da se nemam šta ljutiti zbog toga.Bila je, više nije Sad možda se pomirimo, ne znam.Ne znam ni kako da se ponašam ako se vidimo, a kamoli šta drugo.
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptyned lip 14, 2009 10:49 am

Biseksualnost je definitivno seksualna orjentacija,ali i veliki trend.Ima ih puno koje se na to isfuravaju.
Prvi put sam poljubila curu kad sam imala 16,a par godina kasnije više od toga.
Nikad se kod mene nije radilo o nikakvom isfuravanju. Sve partnerice koje sam do sad imala sam i voljela.
Kad bi imala veze s dečkima odmah sam im rekla da sam imala i cure jer sam htjela biti iskrena od samog početka.
Neki su me radi toga odbacili i koliko god bila nesretna radi toga znam da sam postupila ispravno.
Meni je iskrenost jako bitna i takva sam i prema drugima.
Opet ponavaljam da je moje iskustvo da cure biseksualke prihvaćaju lakše od dečki.
Nebi mogla biti s primitivcem koji misli da je homoseksualnost bolest i da me ne zanimaju cure,a ovako pogotovo.

Velika je razlika između cura koje tvrde da su biseksualne jer su par puta mrtve pijane u nekakvom kafiću poljubile frendicu i onih koje su imale prave veze.

Čula sam i za teriu da su biseksualci osobe kojima je bed priznati da su gej pa eto tako povremeno stupaju u heteroseksualne veze bilo radi okoline bilo radi toga da im samima bude lakše.
Vjerojatno i toga ima,ali mislim da ta teorija prolazi ako je osoba mlađa (nezrela) i ne zna se još nositi sa svojom seksualnom orjentacijom.
[Vrh] Go down
Ancksunamun

Ancksunamun


Posts : 37
Join date : 18.07.2009
Lokacija : Zagreb

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptysub srp 18, 2009 2:07 am

Stalno susrećem diskriminaciju bisexualnih osoba i predrasude i to nažalost od gay osoba..žalosno, ali istinito..
smješno mi je kad netko tvrdi da bisexualnost ne postoji..
sexualno ponašanje i sexualna orjentacija su dva različlita pojma

Ako sam bisexualna, podjednako me privlače i muskarci i Žene, a u ovom trenu sam sa Ženaom,ne znači da sam lezba jer sam konačno izabrala, već se trenutno homosexualno ponašam, a moja orjentiranost u sexualnom smislu seže i na muškarce
[Vrh] Go down
http://mistress-ancksunamun.blog.hr/
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptysub srp 18, 2009 7:28 am

Ancksunamun je napisao/la:
Stalno susrećem diskriminaciju bisexualnih osoba i predrasude i to nažalost od gay osoba..žalosno, ali istinito..
smješno mi je kad netko tvrdi da bisexualnost ne postoji..
sexualno ponašanje i sexualna orjentacija su dva različlita pojma

Ako sam bisexualna, podjednako me privlače i muskarci i Žene, a u ovom trenu sam sa Ženaom,ne znači da sam lezba jer sam konačno izabrala, već se trenutno homosexualno ponašam, a moja orjentiranost u sexualnom smislu seže i na muškarce

Potpuno se slažem s tobom. Premda nisam biseksualna ali to nije ni bitno, smeta mi kad unutar LGBT zajednice postoji jedno ignoriranje, vrijeđanje, neshvaćanje i patroniziranje bi osoba. Iskreno, ne kužim šta je u biseksualnosti teško za shvatiti.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Ancksunamun

Ancksunamun


Posts : 37
Join date : 18.07.2009
Lokacija : Zagreb

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptysub srp 18, 2009 8:15 am

Judina sestra je napisao/la:
Ancksunamun je napisao/la:
Stalno susrećem diskriminaciju bisexualnih osoba i predrasude i to nažalost od gay osoba..žalosno, ali istinito..
smješno mi je kad netko tvrdi da bisexualnost ne postoji..
sexualno ponašanje i sexualna orjentacija su dva različlita pojma

Ako sam bisexualna, podjednako me privlače i muskarci i Žene, a u ovom trenu sam sa Ženaom,ne znači da sam lezba jer sam konačno izabrala, već se trenutno homosexualno ponašam, a moja orjentiranost u sexualnom smislu seže i na muškarce

Potpuno se slažem s tobom. Premda nisam biseksualna ali to nije ni bitno, smeta mi kad unutar LGBT zajednice postoji jedno ignoriranje, vrijeđanje, neshvaćanje i patroniziranje bi osoba. Iskreno, ne kužim šta je u biseksualnosti teško za shvatiti.

stalno prozivaju str8-tere, a na gay forumu i na crolu ponašaju se prema bisexualcima, gore nego homofobni str8 prema gay populaciji..
[Vrh] Go down
http://mistress-ancksunamun.blog.hr/
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptysub srp 18, 2009 10:09 am

Ancksunamun je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Ancksunamun je napisao/la:
Stalno susrećem diskriminaciju bisexualnih osoba i predrasude i to nažalost od gay osoba..žalosno, ali istinito..
smješno mi je kad netko tvrdi da bisexualnost ne postoji..
sexualno ponašanje i sexualna orjentacija su dva različlita pojma

Ako sam bisexualna, podjednako me privlače i muskarci i Žene, a u ovom trenu sam sa Ženaom,ne znači da sam lezba jer sam konačno izabrala, već se trenutno homosexualno ponašam, a moja orjentiranost u sexualnom smislu seže i na muškarce

Potpuno se slažem s tobom. Premda nisam biseksualna ali to nije ni bitno, smeta mi kad unutar LGBT zajednice postoji jedno ignoriranje, vrijeđanje, neshvaćanje i patroniziranje bi osoba. Iskreno, ne kužim šta je u biseksualnosti teško za shvatiti.

stalno prozivaju str8-tere, a na gay forumu i na crolu ponašaju se prema bisexualcima, gore nego homofobni str8 prema gay populaciji..

Znam. Grozno mi je to. to je dokaz da ljudi neće postati socijalno osjetljivi i da neće reciklirati diskriminaciju koju su i sami trpili. Užas. Općenito se u aktivizmu za LGBT populaciju često ignoriraju B i T. Čemu to onda nazivati LGBT aktivizam kad nije? Jedino se Lori nešto trudi (trans forum).
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptyned srp 19, 2009 4:36 pm

Lori ti nije trans forum inače. Lezbijski je, ali prihvaćaju sve Smile
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptyned srp 19, 2009 7:11 pm

Alex Ray je napisao/la:
Lori ti nije trans forum inače. Lezbijski je, ali prihvaćaju sve Smile

Znam, znam Smile Ali one imaju trans forum na svojoj lezbijskoj stranici Smile imaju svoj, lezbijski i još trans forum. Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptypon srp 20, 2009 4:51 am

o, vidi, vidi, stvarno, nisam zamjetila. moja isprika Smile
[Vrh] Go down
Ancksunamun

Ancksunamun


Posts : 37
Join date : 18.07.2009
Lokacija : Zagreb

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptypon srp 20, 2009 7:45 am

Da imaju trans forum..Ja sam tamo do prvih dana..i super je ekipa:)
[Vrh] Go down
http://mistress-ancksunamun.blog.hr/
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptypon srp 20, 2009 10:31 am

Ancksunamun je napisao/la:
Da imaju trans forum..Ja sam tamo do prvih dana..i super je ekipa:)

To me uopće ne čudi, to da je super ekipa. Bila sam ja po stranim trans forumima kad sam skroz bila u ideji jednog-ću-dana-biti-psihijatrica-za-T osobe (a još sam u toj ideji) i primjetila sam koliko su bili ljubazni prema meni, iako sam im se predstavila kao ne trans, i koliko su nježni jedni s drugima. Divno. Imam osjećaj da su trans ljudi međusobno puno pažljiviji nego lez/gay zajednica međusobno. Možda griješim.
Anacksunamun, jesi bila na www.lauras-playground.com? Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Ancksunamun

Ancksunamun


Posts : 37
Join date : 18.07.2009
Lokacija : Zagreb

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptyned srp 26, 2009 8:21 am

Judina sestra je napisao/la:
Ancksunamun je napisao/la:
Da imaju trans forum..Ja sam tamo do prvih dana..i super je ekipa:)

To me uopće ne čudi, to da je super ekipa. Bila sam ja po stranim trans forumima kad sam skroz bila u ideji jednog-ću-dana-biti-psihijatrica-za-T osobe (a još sam u toj ideji) i primjetila sam koliko su bili ljubazni prema meni, iako sam im se predstavila kao ne trans, i koliko su nježni jedni s drugima. Divno. Imam osjećaj da su trans ljudi međusobno puno pažljiviji nego lez/gay zajednica međusobno. Možda griješim.
Anacksunamun, jesi bila na www.lauras-playground.com? Smile

To bi bilo divno..psihijatrica;)
to je istina..tako su svi dragi, nježni, slatki..imaju tolerancije za sve, puno više od gay zajednice..

Odem Ja na tu stranicu često , ali nisam na forumu, iako bi se mogla uključiti..a ti?
[Vrh] Go down
http://mistress-ancksunamun.blog.hr/
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptyned srp 26, 2009 12:03 pm

Ancksunamun je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Ancksunamun je napisao/la:
Da imaju trans forum..Ja sam tamo do prvih dana..i super je ekipa:)

To me uopće ne čudi, to da je super ekipa. Bila sam ja po stranim trans forumima kad sam skroz bila u ideji jednog-ću-dana-biti-psihijatrica-za-T osobe (a još sam u toj ideji) i primjetila sam koliko su bili ljubazni prema meni, iako sam im se predstavila kao ne trans, i koliko su nježni jedni s drugima. Divno. Imam osjećaj da su trans ljudi međusobno puno pažljiviji nego lez/gay zajednica međusobno. Možda griješim.
Anacksunamun, jesi bila na www.lauras-playground.com? Smile

To bi bilo divno..psihijatrica;)
to je istina..tako su svi dragi, nježni, slatki..imaju tolerancije za sve, puno više od gay zajednice..

Odem Ja na tu stranicu često , ali nisam na forumu, iako bi se mogla uključiti..a ti?

Da, odi na forum, divni su! Intervjuirat će te kao novog člana Smile Ono, jesi li ftm, mtf, cd, itd. Jako su friendly, preporučam forum!
Da, jednog bi dana voljela biti psihologica za T osobe. Psihijatrica malo teže, jer onda bih morala na medicinu, a nisam tip za medicinu.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Ancksunamun

Ancksunamun


Posts : 37
Join date : 18.07.2009
Lokacija : Zagreb

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptypon srp 27, 2009 1:40 pm

Judina sestra je napisao/la:
Ancksunamun je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Ancksunamun je napisao/la:
Da imaju trans forum..Ja sam tamo do prvih dana..i super je ekipa:)

To me uopće ne čudi, to da je super ekipa. Bila sam ja po stranim trans forumima kad sam skroz bila u ideji jednog-ću-dana-biti-psihijatrica-za-T osobe (a još sam u toj ideji) i primjetila sam koliko su bili ljubazni prema meni, iako sam im se predstavila kao ne trans, i koliko su nježni jedni s drugima. Divno. Imam osjećaj da su trans ljudi međusobno puno pažljiviji nego lez/gay zajednica međusobno. Možda griješim.
Anacksunamun, jesi bila na www.lauras-playground.com? Smile

To bi bilo divno..psihijatrica;)
to je istina..tako su svi dragi, nježni, slatki..imaju tolerancije za sve, puno više od gay zajednice..

Odem Ja na tu stranicu često , ali nisam na forumu, iako bi se mogla uključiti..a ti?

Da, odi na forum, divni su! Intervjuirat će te kao novog člana Smile Ono, jesi li ftm, mtf, cd, itd. Jako su friendly, preporučam forum!
Da, jednog bi dana voljela biti psihologica za T osobe. Psihijatrica malo teže, jer onda bih morala na medicinu, a nisam tip za medicinu.

Učlanila sam se..jesi i ti, ako jesi koji ti je nick?

psihologica isto super..medicina preduga..
[Vrh] Go down
http://mistress-ancksunamun.blog.hr/
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Emptypet lis 02, 2009 5:03 am

@ nemam curu
ti trebas razdvojiti svoj strah nastao iz losih iskustava i biseksualnost.
prirodno je imati strah zbog losih iskustava i to nije nista glupo, ali je krajnje glupo polazeci od vlastitih strahova definirati citavu okolinu. ti to radis.
biseksualci postoje. to je rekla znanost koja barata sa vise podataka nego ti sa iskustvima sebe i svojih prijateljica. nisi uzela u obzir da zivimo u hrvatskoj u kojoj i homoseksualci podlijezu pritisku okoline pa zavrse u braku. sto to znaci da homoseksualnost takodjer ne postoji?
da skratim pricu, najlakse je reci ostavila me zbog muskarca ja tu nisam nista kriva. volila bi ja cuti i pricu od tih silnih biseksualki srcolomki.
u principu bi svima zivot bio laksi kada bi se mnoge lezbe rijesile svog straha i kada bi u odnos sa biseksualkom usle kao i sa lezbom. opusteno i pozitivno. jer na kraju krajeva svi nas mogu ostaviti zbog neceg. (ali ocigledno boli vise kada te ostavi biseksualka zbog muskarca :drama:)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Biseksualnost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biseksualnost   Biseksualnost - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Biseksualnost
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Rasprave-
Forum(o)Bir: