Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Stav prema seks. pomagalima

Go down 
+11
Electra
Mya
aaaa
Pulse
pour femme
Uh Huh Her
dozinho
Judina sestra
baba s kolačima
Alex Ray
Erzsebet
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stav prema seks. pomagalima   Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Emptypon lip 08, 2009 4:48 am

Ja sam u potpunosti shvatila što želiš reći.
By the way, nisam ga koristila na sebi, jer mi je penetracija turn off, ali sam ga koristila na drugim djevojkama i zadovoljstvo je bilo obostrano Very Happy
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stav prema seks. pomagalima   Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Emptypon lip 08, 2009 5:09 am

Ne slažem se baš s ovim da nositi strap znači biti dominantan ili obratno. Mislim da je više stvar u stavu nego u pomagalu. Mogu ja vrlo dominantno npr. iskoristiti ženu sa strapom Razz Laughing , a da se ona ni ne pomakne. Laughing (Iako naravno većina zamišlja obratni scenarij)

A što se penetracije tiče... pa mislila sam da je fiziološki "zadano" da ženama to pričinjava zadovoljstvo?? Ili se varam?
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stav prema seks. pomagalima   Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Emptypon lip 08, 2009 5:33 am

Pa Shiksa je upravo to i napisala, samo opširnije Smile

Penis kod muškaraca je analogan klitorisu kod žena. Klitoris je najsnažnija ženska erogena zona ( ima preko 8000 živčanih završetaka, dvostruko više nego penis ), zbog čega žene najčešće i doživljavaju klitoralni orgazam. Freud je krivac za mitove o orgazmu, jer je smatrao da žene koje ne doživljavaju vaginalni orgazam su frigidne i tako nabio kompleks ''manje vrijednosti'' milijunima žena, jer nije znao da je klitoris neusporedivo osjetljiviji od vagine.Moj stav je da, iako se razlikuju po lokaciji i intezitetu, orgazam je orgazam i svejedno je kako je postignut, dok je god žena seksualno zadovoljna Smile
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stav prema seks. pomagalima   Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Emptypon lip 08, 2009 10:30 am

Rekla bih da penetracija jest ženama užitak, ali nikako ne imperativ. Mnoge žene ne vole penetraciju, pogotovo ne pri samozadovoljavanju.
Što se tiče igračaka, i already said, nisam uopće protiv toga, ali to mi ni najmanje nije na pameti pri seksu. Jednostavno mi je daleko od uma, nemam želju da koristim igračke.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stav prema seks. pomagalima   Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Emptypon lip 08, 2009 11:58 am

Meni je penetracija grozna.Probala jednom, sa strapom, ali nije mi se svidjelo.Više mi se svidjelo kad sam ja nju Laughing, mada to ne bi predvidjeo nitko tko me poznaje, pa čak ni ja.
[Vrh] Go down
Shiksa

Shiksa


Posts : 19
Join date : 06.06.2009
Dob : 34
Lokacija : Zagreb

Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stav prema seks. pomagalima   Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Emptypon lip 08, 2009 1:29 pm

Sekhmet je napisao/la:


Penis kod muškaraca je analogan klitorisu kod žena. Klitoris je najsnažnija ženska erogena zona ( ima preko 8000 živčanih završetaka, dvostruko više nego penis ), zbog čega žene najčešće i doživljavaju klitoralni orgazam. Freud je krivac za mitove o orgazmu, jer je smatrao da žene koje ne doživljavaju vaginalni orgazam su frigidne i tako nabio kompleks ''manje vrijednosti'' milijunima žena, jer nije znao da je klitoris neusporedivo osjetljiviji od vagine.Moj stav je da, iako se razlikuju po lokaciji i intezitetu, orgazam je orgazam i svejedno je kako je postignut, dok je god žena seksualno zadovoljna Smile

True, true Basketball
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stav prema seks. pomagalima   Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Emptypon lip 08, 2009 1:53 pm

Judina sestra je napisao/la:
Rekla bih da penetracija jest ženama užitak, ali nikako ne imperativ. Mnoge žene ne vole penetraciju, pogotovo ne pri samozadovoljavanju.

Pa naravno da nije imperativ, ništa nije imperativ zapravo osim onog što si sami zadamo Laughing . A za ovo drugo... hm, zašto pogotovo ne? Pa penetracija je penetracija, tko voli voli, tko ne ne.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stav prema seks. pomagalima   Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Emptyuto lip 09, 2009 5:20 am

Erzsebet je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Rekla bih da penetracija jest ženama užitak, ali nikako ne imperativ. Mnoge žene ne vole penetraciju, pogotovo ne pri samozadovoljavanju.

Pa naravno da nije imperativ, ništa nije imperativ zapravo osim onog što si sami zadamo Laughing . A za ovo drugo... hm, zašto pogotovo ne? Pa penetracija je penetracija, tko voli voli, tko ne ne.

Kažem pogotovo jer sam anketirala i ovdje na forumu a i "vani" cure i dobila sam odgovore da se većina pri samozadovoljavanju ne služi penetracijom, dok je prilikom seksa voli više.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stav prema seks. pomagalima   Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Emptyuto lip 09, 2009 7:25 am

Ma daj, nisam znala... zanimljivo...
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stav prema seks. pomagalima   Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Emptyuto lip 09, 2009 7:46 am

Erzsebet je napisao/la:
Ma daj, nisam znala... zanimljivo...

Da, je. sad, teško je misliti o tom ispitanom uzorku kao o generalnom. Ne bavim se statistikom, ali mogla bih predložiti takvu vrstu ankete She Glows In The Dark. Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stav prema seks. pomagalima   Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Emptysub lip 13, 2009 4:24 am

Uh Huh Her je napisao/la:
Meni je penetracija grozna.Probala jednom, sa strapom, ali nije mi se svidjelo.Više mi se svidjelo kad sam ja nju Laughing, mada to ne bi predvidjeo nitko tko me poznaje, pa čak ni ja.
meni se vise svidja kad ona mene.
[Vrh] Go down
Flavor

Flavor


Posts : 10
Join date : 29.05.2009
Dob : 44

Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stav prema seks. pomagalima   Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Emptyuto lip 23, 2009 2:42 pm

Moja draga i ja imamo par igračaka i koristimo ih možda dva-tri puta mjesečno Very Happy ... svaka ima svoje preferencije, ali uvijek jednako uživamo - s igračkama i bez ... jedino što nemamo dovoljno vremena, ali to valjda dođe s godinama - makar kvaliteta definitivno raste flower .
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stav prema seks. pomagalima   Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Emptysri lip 24, 2009 2:03 pm

Ma što god usrećuje mog partnera/icu - ja sam za.
mada meni osobno igračkice ne trebaju,ali ako druga strana iz nekog razloga inzistira, I'm cool Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stav prema seks. pomagalima   Stav prema seks. pomagalima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Stav prema seks. pomagalima
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?
» Seks i prijateljstvo - da ili ne?
» Seks van kućne adrese- iliti uđimo unutra kad smo već vani

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Seksualnost-
Forum(o)Bir: