Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?

Go down 
+4
nivescelzijus
Nepenthe
Erzsebet
Judina sestra
8 posters

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?
1) Nikada
Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Vote_lcap10%Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Vote_rcap
 10% [ 2 ]
2) Jedanput - dvaput, ali po intenzitetu se nije moglo mjeriti s privlačnošću prema ženama
Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Vote_lcap19%Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Vote_rcap
 19% [ 4 ]
3) Jesam, samo emocionalnu, koja je bila drugačija od prijateljske
Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Vote_lcap5%Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Vote_rcap
 5% [ 1 ]
4) Jesam, samo seksualnu
Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Vote_lcap10%Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Vote_rcap
 10% [ 2 ]
5) Da, ali to je bilo samo u teoriji, nisam imala želju da djelujem po njoj
Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Vote_lcap14%Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Vote_rcap
 14% [ 3 ]
6) Jesam u pubertetskim godinama, ali je s njegovim nestankom iščezla i ta privlačnost
Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Vote_lcap14%Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Vote_rcap
 14% [ 3 ]
7) Jesam, privlače me emocionalno i seksualno, ali manje od žena
Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Vote_lcap19%Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Vote_rcap
 19% [ 4 ]
8) Da, privlače me jednako kao žene
Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Vote_lcap5%Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Vote_rcap
 5% [ 1 ]
9) Da, privlače me više od žena
Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Vote_lcap0%Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
10) Ništa od navedenog
Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Vote_lcap4%Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Ukupno glasova : 21
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptyčet ruj 24, 2009 2:39 pm

Evo jedne ankete. Komentirajte svoj odgovor, ili dodajte nešto drugo ako niste zadovoljne opcijama ili ako ste odabrale odgovor 10.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptyned lis 25, 2009 3:59 am

0 odgovora na temu! lol!
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptyned lis 25, 2009 4:06 am

Prema muškarcu mogu osjetiti samo fizičku privlačnost, ali nikada nisam osjetila/imala želju da se (i) poigram njegovim "vatrenim oružjem". lol!
Ergo, seksualno i emocionalno - ne!
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptysub stu 21, 2009 6:03 pm

jesam Embarassed ,al sam se uvijek nekako razočarala.....
Jednom me jako,ali baš jako privukao jedan dečko,al....... nije to, to... falilo mi je nešto više od tog fizičkog tako da..... Imala sam osjećaj da je to nešto što trebam obaviti i nisam uživala tako da više ne bi....
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptyned stu 22, 2009 1:32 pm

Da. Oba spola me fizički privlače. Teško je reči koji više. Magic happens kad počinjem upoznavati osobu.
Ne treba posebno naglašavati da volim i seks s muškarcima Smile
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptypon stu 23, 2009 11:03 am

afrathevamp je napisao/la:
Da. Oba spola me fizički privlače. Teško je reči koji više. Magic happens kad počinjem upoznavati osobu.
Ne treba posebno naglašavati da volim i seks s muškarcima Smile

Da li se seks s muškarcima razlikuje od seksa sa ženama?
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptypon stu 23, 2009 11:15 am

Ne, ako pitanje ne shvatim doslovno Razz JK
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptypon stu 23, 2009 11:17 am

Jest bilo par puta, ali to em nije bilo toliko jako kao prema ženama, em se nije dugo ni zadržalo. Kad imam osjećaje prema nekom muškarcu, onda su to najčešće bratski ili majčinski osjećaji.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptyuto stu 24, 2009 12:25 pm

U nekoliko navrata je skoro došlo do toga, ali ja sam uvijek bila previše na nečemu da shvatim šta i s kim radim.I kako nisam navikla biti potpuno pasivna morala sam i ja nešto napraviti, a ne da samo ležim izvaljena kao komad namještaja.Tako da sam nabacila samo 1 komentar :"Ej, tebi tu nešta fali", na što smo se oboje počeli smijati, a nastavila sam (ne dodirujući određeno mjesto) :"A tu imaš previše".Tako da se na kraju sve pretvorilo u jednu veliku kreveljanu.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptyuto stu 24, 2009 1:19 pm

Uh Huh Her - lol!

Kad zamislim sebe u seksualnom odnosu s muškarcem, uvijek nekako odmahnem glavom...Ne zato što mislim da su svi muškarci po pitanju seksa isti, jer poznajem mnoge koji nisu i zaista ima jako dobrih, dragih, nepatrijarhalnih i nešovinističkih dečki. Čak i u ovoj zemlji lol! Ali nikako se ne mogu zamisliti u seksu s nekim tipom zbog nekakve spolne zadanosti. Ja sam sad žensko, a on je tu muško. On treba raditi ovo a ja trebam raditi ono. I to mi smeta i nije mi turn on, nimalo. Ne mislim pritom na nekakav heteroseksualni misionarski seks, u kojem žena nije dominantna i ništa ne radi, dok je muškarac dominantan i radi sve, ne, bez obzira na to koliko žena bila u seksu aktivna i dominantna, ja se ne mogu zamisliti u njenoj koži. Smeta mi jednostavno ta spolna odvojenost, ta različitost. Ne znam kako da to objasnim, ovako rečeno možda zvuči glupo. U seksu sa ženom obje možemo biti šta poželimo. Možemo biti pasivne žene, možemo biti aktivne žene, možemo biti pasivni i aktivni "muškarci" (mislim na stereotipno označene muške pokrete i radnje tokom seksa" i to mi je nešto oslobđajuće, nešto u čemu se osjećam ugodno.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptysri stu 25, 2009 12:51 am

Judina sestra je napisao/la:
Smeta mi jednostavno ta spolna odvojenost, ta različitost.

Apsulutno se slažem s ovim...
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptysri stu 25, 2009 2:36 am

Meni smeta to, plus da mi s emuškarci stvarno nimalo fizički ne sviđaju, a određene stvari na njihovim tijelima (dlake, k***c) mi se apsolutno gade.Tako da to jednostavno nije za mene.I mislim da nikada s muškarcem ne bi imala onaj "klik" koji uvijek imam sa ženama.
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptysri stu 25, 2009 3:46 am

Uh Huh Her je napisao/la:
Meni smeta to,..., a određene stvari na njihovim tijelima (dlake, k***c) mi se apsolutno gade.Tako da to jednostavno nije za mene.I mislim da nikada s muškarcem ne bi imala onaj "klik" koji uvijek imam sa ženama.

Upravo to. Smile
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptysri stu 25, 2009 5:07 am

Judina, ovo je super što si rekla. U potpunosti se slažem, o nečem sličnom sam i ja bila razmišljala pred neko vrijeme. U seksu sa ženom doista možeš biti sve što poželiš... pa čak i peder Laughing
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptysri stu 25, 2009 5:13 am

A ne smijemo zaboraviti još jednu važnu stvar - muški šupak je anus, ženski je BONUS! lol!
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptysri stu 25, 2009 7:04 am

Erzsebet je napisao/la:
Judina, ovo je super što si rekla. U potpunosti se slažem, o nečem sličnom sam i ja bila razmišljala pred neko vrijeme. U seksu sa ženom doista možeš biti sve što poželiš... pa čak i peder Laughing

Točno. Smile Ma da, i ti si to mislila? Hajde, elaboriraj svoje Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptysri stu 25, 2009 7:05 am

Nemam curu je napisao/la:
A ne smijemo zaboraviti još jednu važnu stvar - muški šupak je anus, ženski je BONUS! lol!

lol! Good one cherry
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptysub stu 28, 2009 7:14 am

Judina sestra je napisao/la:
Erzsebet je napisao/la:
Judina, ovo je super što si rekla. U potpunosti se slažem, o nečem sličnom sam i ja bila razmišljala pred neko vrijeme. U seksu sa ženom doista možeš biti sve što poželiš... pa čak i peder Laughing

Točno. Smile Ma da, i ti si to mislila? Hajde, elaboriraj svoje Smile

Ahm, ne mogu elaborirati nikako drugačije nego da postanem eksplicitna u objašnjavanju Twisted Evil ... Ja to (pojednostavljeno govoreći) gledam nekako ovako: u heteroseksualnom odnosu zna se tko ima k*, a tko p*, iako, doduše, uz pomoć suvremenih tehnologija Laughing i cura može guziti dečka. Ali u lezbijskom odnosu obje mogu imati i k* i p*, istovremeno ili u različitim vremenskim intervalima Laughing Laughing , u svakom slučaju mogućnosti su neograničene. Kao što si rekla već ranije, ništa nije zadano.
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptysub stu 28, 2009 11:19 am

U heteroseksualnom spolnom odnosu uloge su zadane-uvjetno rečeno.
Sve ovisi o maštovitosti partnera. Neki muškarci vole da žena dominira ili su oni dominantni ili naizmjenično. Rijetko koji par se zadržava na klasičnoj misionarki.
Spoj mašte i osjećaja je ono što spolni odnos čini zanimljivim.
in love love crazed
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptypon stu 30, 2009 8:30 am

Ne, ne, ma nisam mislila na ono klasično "dominacija-podložnost" ili na "misionarku"... Hvala Bogu da ne mislim da su hetero-parovi tako nemaštoviti Laughing , pa kud bi svijet stigao ... Laughing
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptypon stu 30, 2009 10:25 am

Laughing , pa kud bi svijet stigao ... Laughing[/quote]

i ja sam se to zapitala Smile
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptypon stu 30, 2009 11:10 am

Da, nisam ni ja mislila na to da heteroseksualni ljudi imaju samo misionarski seks. Of course they don't. Mislila sam na to da bez obzira na to kakav hetero seks bio, dominira li žena ili muškarac ili oboje, opet je on muško a oa žensko. Mislila sam na tu određenost. Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptypon stu 30, 2009 12:06 pm

Judina sestra je napisao/la:
Da, nisam ni ja mislila na to da heteroseksualni ljudi imaju samo misionarski seks. Of course they don't. Mislila sam na to da bez obzira na to kakav hetero seks bio, dominira li žena ili muškarac ili oboje, opet je on muško a oa žensko. Mislila sam na tu određenost. Smile

got it Idea
[Vrh] Go down
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Emptypon stu 30, 2009 9:03 pm

Ne! kratko i jasno gadi mi se bilo sta sa muskarcem!

Uostalnom sta fali curama?

Znam jednu frendicu koja je probala sex sa tipom cisto iz znatizelje jer je lez i to joj je bilo najvece razocaranje ikada..
Al eto ima nas svakavih Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?   Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima? Empty

[Vrh] Go down
 
Jeste li ikada osjetile ikakvu privlačnost prema muškarcima?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jeste li out i kako vam je izgledalo outanje ako jeste?
» Stav prema seks. pomagalima
» Jeste li heterofobične?
» Jeste li ikad spavale s muškarcem?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Seksualnost-
Forum(o)Bir: