Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!

Početna stranicaLipstick portalCalendarFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLogin

Share | 

Zalutala??

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Light Inspiration

Dob : 29

PostajNaslov: Zalutala??   sri svi 27, 2009 12:10 pm

Ovako, prvo da kazem da sam slucajno naletela na ovaj forum i odlucila da se registriram jer mi izgleda drugacije (normalnije) od drugih...

Ja sam lipstick, naravno da nemam nista protiv bilo koga, ali ja sam donekle zenstvena i volim isto takve cure.
Sto je jos jedan razlog mog prijavljivanja ovde. Koliko sam upucena nema bas nekih foruma gde lipstick lezba moze da se opusti. A koliko vidim ovde je stvarno atmosfera ok.

Da li da napominjem da je u mom slucaju sve tipicno za jednu lipstick lezbejku? Dakle niko me ne dozivljava ozbiljno, ma koliko ja pokusavala da objasnim da sam 1000% lez celog zivota. Frajeri misle da se zajebavam pa nece da odbiju Rolling Eyes , cure misle da sam straight i tako u krug...
Ali naravno, sve ce to jednog dana doci na svoje Smile .

Pozdrav svima, samo tako nastavite Cool .

Zadnja promjena: Light Inspiration; uto srp 21, 2009 8:09 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
baba s kolačima
Moderatorica

PostajNaslov: Re: Zalutala??   sri svi 27, 2009 12:13 pm

Dobro nam došla! Nadam se da će ti se svidjeti tu!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Judina sestra
...and Judas priest

Dob : 31

PostajNaslov: Re: Zalutala??   sri svi 27, 2009 12:18 pm

Light Inspiration je napisao/la:
Ovako, prvo da kazem da sam slucajno naletela na ovaj forum i odlucila da se registriram jer mi izgleda drugacije (normalnije) od drugih...

Ja sam lipstick, naravno da nemam nista protiv bilo koga, ali ja sam donekle zenstvena i volim isto takve cure.
I da, nisam iz Hrvatske, mislim jesam, ali trenutno ne zivim tu vec u Srbiji (malo tamo, malo vamo... Valjda nije problem?). Sto je jos jedan razlog mog prijavljivanja ovde. Koliko sam upucena nema bas nekih foruma gde lipstick lezba moze da se opusti. A koliko vidim ovde je stvarno atmosfera ok.

Da li da napominjem da je u mom slucaju sve tipicno za jednu lipstick lezbejku? Dakle niko me ne dozivljava ozbiljno, ma koliko ja pokusavala da objasnim da sam 1000% lez celog zivota. Frajeri misle da se zajebavam pa nece da odbiju Rolling Eyes , cure misle da sam straight i tako u krug...

Došla si na pravo mjesto! Smile Na podforumu "biti lipstick" pod temom "vječna nevidljivost" možeš pročitati iskustva nas lipstick lezbijki, koja su, kako vidim, slična tvojima. Naravno da ne smeta što živiš u Srbiji, to se, prema pravilima ovog foruma, podrazumijeva. Smile
Veoma si dobro došla i nadam se da će ti se svidjeti ovdje, da ponovim babine riječi! Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://lipstick.forumotion.net
Light Inspiration

PostajNaslov: Re: Zalutala??   sri svi 27, 2009 12:50 pm

Hvala na dobrodoslici!

Procitala sam temu o "nevidljivosti" prije nego sto sam se registrirala i to mi je donekle pokazalo da se tu ipak prihvata neka druga strana lez orijentisanih osoba. Inace forume obilazim u sirokom luku, jer nemam vremena ni nerava da se objasnajvam sa raznoraznim isfrustriranim nickovima Suspect .
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Judina sestra
...and Judas priest

Dob : 31

PostajNaslov: Re: Zalutala??   sri svi 27, 2009 1:00 pm

Hvala na dobrodoslici!

Procitala sam temu o "nevidljivosti" prije nego sto sam se registrirala i to mi je donekle pokazalo da se tu ipak prihvata neka druga strana lez orijentisanih osoba. Inace forume obilazim u sirokom luku, jer nemam vremena ni nerava da se objasnajvam sa raznoraznim isfrustriranim nickovima Suspect .

Znam o čemu pričaš, tako je bilo i nama dok nije nastao ovaj forum i portal. Ali evo, sad ne moraš objašnjavati i možeš se osjećati kao kod kuće Smile cheers
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://lipstick.forumotion.net
complex_particle

Dob : 28

PostajNaslov: Re: Zalutala??   sri svi 27, 2009 1:01 pm

Veliki pozdrav i dobro došla! Wink
Btw, imaš baš super nick.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Nepenthe
Dark angel

Dob : 34

PostajNaslov: Re: Zalutala??   sri svi 27, 2009 1:07 pm

Nice to have you here! Wink
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Dreamer

Dob : 24

PostajNaslov: Re: Zalutala??   sri svi 27, 2009 1:33 pm

dobrodosla! Very Happy svida mi se avatar!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle

Dob : 27

PostajNaslov: Re: Zalutala??   sri svi 27, 2009 5:06 pm

Dobrodošla Very Happy!
Sada nisam jedina koja nije iz Zagreba Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Erzsebet
Lesbian Vampire

Dob : 27

PostajNaslov: Re: Zalutala??   sri svi 27, 2009 5:11 pm

Pozdrav! Drago mi je da se forum širi i na članice izvan RH!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Light Inspiration

PostajNaslov: Re: Zalutala??   čet svi 28, 2009 3:48 am

Tnx svima opet Very Happy .

He, avatar i nick su inače prava noćna mora, teško je odlučiti se za pravi. Nije da vodka ima puno veze sa mnom bounce , simpa mi je bočica.

@Erzsebet- Prava stvar nadje svoj put... Tehnički forum je sad i zvanično medjunarodni cheers .

Zadnja promjena: Light Inspiration; sub svi 30, 2009 12:46 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
aaaa

PostajNaslov: Re: Zalutala??   čet svi 28, 2009 5:39 am

pozz i od mene cheers
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Alex Ray

Dob : 26

PostajNaslov: Re: Zalutala??   pet svi 29, 2009 7:27 am

Uh Huh Her je napisao/la:
Dobrodošla Very Happy!
Sada nisam jedina koja nije iz Zagreba Very Happy

mislim stvarno. nisi ni do sad bila :-)

dobrodošla!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
JAAL

PostajNaslov: Re: Zalutala??   pet svi 29, 2009 10:28 am

I da, nisam iz Hrvatske, mislim jesam, ali trenutno ne zivim tu vec u Srbiji (malo tamo, malo vamo... Valjda nije problem?). Sto je jos jedan razlog mog prijavljivanja ovde. Koliko sam upucena nema bas nekih foruma gde lipstick lezba moze da se opusti. A koliko vidim ovde je stvarno atmosfera ok.

slazem se...stvarno je forum za deset..za sada ste on first place...nekako bar koliko sam ja primjetila,osobe su ovdje opustenije,bez ispoljavanja bilo kakve neg energije....sto je veoooooma za pohvalit....hvala Bogu pa nade mjesto,bez butchica i njihovih histerija... Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zalutala??   Today at 11:04 pm

[Vrh] Go down

Zalutala??
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.