Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Tenisice...

Go down 
+8
Dreamer
She Glows In The Dark
Niki
Alex Ray
Nepenthe
Mya
Uh Huh Her
aaaa
12 posters
Autor/icaPoruka
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Tenisice... Empty
PostajNaslov: Tenisice...   Tenisice... Emptyuto svi 26, 2009 9:13 am

Ima ih pravih sportskih za trening, sportskih za one koje i kad idu na kavu vole takav look, retro, šminkerskih, cajkerskih...
...uglavnom su sve udobne i definitvno najbolji izbor za dugo hodanje. No, znam dosta cura koje preferiraju tenisice općenito, cipele su samo za disco, a i to postaje upitno. Međutim, koliko god tražili savršene tenisice one nikad neće imati ono nešto što imaju cipele, a i ta udobnost...mislim da je malo preforsirana....od nečijih tenisica još nikome nij ezastao dah, ali od dobrih cipela sigurno je. Volite li nositi tenisice (osim kad se bavite sportom ili idete recimo na dugu šetnju ili izlet)? Koliko često? I što mislite o tom naglašavanju udobnosti tenisica, a da ne velim da ma koliko ih dorađivali...poznate su po karakterističnom vonju nakon nošenja...
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Tenisice... Empty
PostajNaslov: Re: Tenisice...   Tenisice... Emptyuto svi 26, 2009 10:49 am

Ja stalno nosim tenisice jer u cipelama ne mogu hodati bez toga da si raskrvarim noge - čak ih nosim i po snijegu.Skupljam ih i imam sigurno nekih 15 pari, a najviše volim svoje nove Old Skool Vansice.Iduće vjerojatno nabavljam Startasice.
Moje tenisice ne smrde nakon nošenja, to valjda samo onima koji se baš ne brinu o higijeni Razz
[Vrh] Go down
Mya

Mya


Posts : 60
Join date : 25.04.2009
Lokacija : Zagreb

Tenisice... Empty
PostajNaslov: Re: Tenisice...   Tenisice... Emptyuto svi 26, 2009 12:01 pm

Nisam baš tip od tenisica Smile njih nosim gotovo isključivo za bavljenje sportom ili eventualno za kavu u kvartu, al skoro pa uvijek sam u raznoraznim cipelicama!
Mada tenisice smatram apsolutno udobnima i godinama sam već vjerna Nike-u i u zadnje vrijeme Addidasu Smile
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Tenisice... Empty
PostajNaslov: Re: Tenisice...   Tenisice... Emptyuto svi 26, 2009 1:09 pm

Ja ih baš i ne nosim, osim kada šetam psa ili idem na neki izlet gdje cipele ne bi bile prikladan izbor.
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

Tenisice... Empty
PostajNaslov: Re: Tenisice...   Tenisice... Emptyuto svi 26, 2009 1:29 pm

tirkizne starke I love you
[Vrh] Go down
Niki

Niki


Posts : 43
Join date : 04.05.2009
Dob : 38
Lokacija : zg

Tenisice... Empty
PostajNaslov: Re: Tenisice...   Tenisice... Emptyuto svi 26, 2009 4:28 pm

Obožavam tenisice. Puma I love you
A ovo za vonj hahahahah kakva je to glupost? Pa valjda se peres, a i tenisice
[Vrh] Go down
She Glows In The Dark

She Glows In The Dark


Posts : 68
Join date : 03.05.2009
Dob : 37
Lokacija : pored jezera :)

Tenisice... Empty
PostajNaslov: Re: Tenisice...   Tenisice... Emptysri svi 27, 2009 3:31 am

Tko kaže da od nečijih tenisica nikad nikome nije zastao dah?! Question to ovisi o ukusu Very Happy Ja jako volim tenisice,jednostavno zato što ih moram voljeti jer sam cijeli dan na faxu ili u gradu i nemogu nabadati u cipelama na petu ili platformu.Jedno vrijeme sam mrzila tenisice jer sam smatrala da ne upotpunjuju dobro moj stil i da su prešlampave,ali sad sam se jednostavno pomirila s tim da dinamičan život zahtijeva udobnu obuću.ipak,ima nekih prilika u kojima sigurno nebih obukla tenisice,a i volim ekstravagantne cipele...od tenki najviše volim skejterske,sad trenutno nosim dvs ali volim i vansice i odessa...
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Tenisice... Empty
PostajNaslov: Re: Tenisice...   Tenisice... Emptysri svi 27, 2009 4:16 am

možda imam osjetljiv nos tongue, ali još nisam naišla ni kod sebe ni kod drugih na par tenisica koji nije vonjao nakon što se skine (perem se dvaput dnevno, a i ostali koje znam ), a isti ti ljudi kad imaju cipele i skinu ih ništa se ne osjeti tako da....hmm...

a sad što se tiče nažuljanih stopala....to je istina, cipele mi znaju oderati kožu i to u svim godišnjim dobima tako da su u tim trenutcima tenisice pravi spas...ali kad sam pričala o tenisicama nisam mislila na cure koje su prisiljene hodati cijeli dan po gradu (bile bi lude da nabadaju u štiklama), nego na recimo slijedeću situaciju: dogovorim se s frendicama da se predvečer nađemo malo na špici na kavi ili idemo van navečer, a one se pojave super sređene s lijepim torbicama i tenisicama!
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Tenisice... Empty
PostajNaslov: Re: Tenisice...   Tenisice... Emptysri svi 27, 2009 4:25 am

Nicky je napisao/la:
nego na recimo slijedeću situaciju: dogovorim se s frendicama da se predvečer nađemo malo na špici na kavi ili idemo van navečer, a one se pojave super sređene s lijepim torbicama i tenisicama!

Hahahaha, to nešta kao ja xD
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Tenisice... Empty
PostajNaslov: Re: Tenisice...   Tenisice... Emptysri svi 27, 2009 4:37 am

hehe....ali ajde mi samo objasni zašto i pustit ću vas sve zauvijek na miru po tom pitanju tongue
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Tenisice... Empty
PostajNaslov: Re: Tenisice...   Tenisice... Emptysri svi 27, 2009 5:15 am

Zato što si na sve cipele već nakon 5 minuta raskrvarim noge i imam krvave žuljeve. Plus da ne mogu normalno hodati u njima i imam osjećaj da mi je neko ovio nogu cementom.To je kada su moj broj.Ako uzmem broj veće onda su mi velike i plivam u njima.Nosila bi ja cipele, ali jednostavno ne mogu.
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Tenisice... Empty
PostajNaslov: Re: Tenisice...   Tenisice... Emptysri svi 27, 2009 5:17 am

ok, to je u redu Smile
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

Tenisice... Empty
PostajNaslov: Re: Tenisice...   Tenisice... Emptysri svi 27, 2009 9:23 am

da, i ja tako. i nemogu, jednostavno stvarno nemogu naći neke koje bi mi bile lijepe. naravno, svi drugi imaju lijepe cipele. ali cipele na meni?? nema šanse!
[Vrh] Go down
Dreamer

Dreamer


Posts : 54
Join date : 30.04.2009
Dob : 31
Lokacija : Zagreb

Tenisice... Empty
PostajNaslov: Re: Tenisice...   Tenisice... Emptysri svi 27, 2009 11:39 am

She Glows In The Dark je napisao/la:
Ja jako volim tenisice,jednostavno zato što ih moram voljeti jer sam cijeli dan na faxu ili u gradu i nemogu nabadati u cipelama na petu ili platformu.

^ ista situacija. nisu mi bitne marke, bitno mi je jedino da su lijepe, po mogucnosti bijele, sa nekim lijepim motivima po strani. i rozim vezicama naravno.
[Vrh] Go down
Shiksa

Shiksa


Posts : 19
Join date : 06.06.2009
Dob : 34
Lokacija : Zagreb

Tenisice... Empty
PostajNaslov: Re: Tenisice...   Tenisice... Emptyčet lip 18, 2009 9:12 pm

Što se tiče tenisica, totalni sam fan i sasvim mi je ok ići van u njima, a cipele bi drage volje češće nosila, ali probaj naći lijepu žensku cipelu, broj 42. Skoro nemoguće No
[Vrh] Go down
JAAL

JAAL


Posts : 58
Join date : 28.05.2009

Tenisice... Empty
PostajNaslov: Re: Tenisice...   Tenisice... Emptypet lip 19, 2009 10:16 am

sam starke..kombinujem ih uz sve...dio su mog dugogodisnjeg stila... thumbs up
[Vrh] Go down
shpijunka

shpijunka


Posts : 17
Join date : 09.06.2009
Lokacija : blizu fridgea

Tenisice... Empty
PostajNaslov: Re: Tenisice...   Tenisice... Emptyčet kol 13, 2009 10:28 am

tenke i samo tenke!
u obzir dolaze samo vansice, aasics i 'kvazice'
bio bi i adidas na popisu al nemamo dobar duckas u hrv..
inacer, adidas no.1
[Vrh] Go down
CrystaL

CrystaL


Posts : 12
Join date : 24.08.2009
Dob : 42
Lokacija : DaLmacija City hehe..

Tenisice... Empty
PostajNaslov: Re: Tenisice...   Tenisice... Emptypon kol 24, 2009 11:36 am

Tenisice, Puma rulz yes yes .. a i ove moje new Nike su pre dobre.. volim lijepe, moderne tenisice, ne sportske..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tenisice... Empty
PostajNaslov: Re: Tenisice...   Tenisice... Empty

[Vrh] Go down
 
Tenisice...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Modni kutak :: Obuća-
Forum(o)Bir: