Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 imate li predrasude?

Go down 
+14
Prada>
complex_particle
pour femme
Shiksa
She Glows In The Dark
Niki
Judina sestra
aaaa
tricky
Sekhmet
baba s kolačima
Nepenthe
Uh Huh Her
Alex Ray
18 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Prada><GirL




Posts : 31
Join date : 02.09.2009
Lokacija : Dubrovnik

imate li predrasude? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: imate li predrasude?   imate li predrasude? - Page 2 Emptypet ruj 04, 2009 4:10 pm

.


Zadnja promjena: Prada><GirL; pet oľu 18, 2011 6:24 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Samo zato.




Posts : 7
Join date : 28.09.2009

imate li predrasude? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: imate li predrasude?   imate li predrasude? - Page 2 Emptypon ruj 28, 2009 4:29 am

Svaka osoba ima predrasude određene vrste. Bez obzira koliko tvrdila suprotno. Ali jako cijenim one osobe koji ih, unatoč tomu, nastoje nadvladati. Jer u temelju svake predrasude stoji strah, loše iskustvo ili iskrivljena slika.
I treba mnogo snage za udaljavanje od stereotipa koji su vodili istima ili za gušenje tog straha koji svakom svojom manifestacijom postaje sve iracionalniji.

Imam predrasude prema psima.
Automatski mislim da će me povrijediti.
Bez obzira koliko pas bio dobronamjeran.
Ali radim na tome da ne prelazim uvijek na drugu stranu ulice samo zato što na ovoj strani na kojoj sam prolazi pokraj mene žena s psom na uzici.
[Vrh] Go down
Prada><GirL




Posts : 31
Join date : 02.09.2009
Lokacija : Dubrovnik

imate li predrasude? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: imate li predrasude?   imate li predrasude? - Page 2 Emptyned lis 11, 2009 1:30 pm

.


Zadnja promjena: Prada><GirL; pet stu 12, 2010 12:44 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Anna

Anna


Posts : 47
Join date : 09.06.2010

imate li predrasude? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: imate li predrasude?   imate li predrasude? - Page 2 Emptysri ruj 01, 2010 2:36 pm

Mislim da svi imaju predrasude prema ovom ili onom, bar po mom iskustvu. Ne volim predrasude i trudim se da ih nemam, da svakog gledam po njegovim ili njenim postupcima i osobnosti. Ne ide uvijek ali se trudim.
Što se tiče bisex cura nemam predrasude, i ex i current su mi bisex tako da...
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

imate li predrasude? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: imate li predrasude?   imate li predrasude? - Page 2 Emptysri ruj 01, 2010 3:07 pm

Imam predrasude prema religioznim ljudima, pogotovo katolicima jer su oni najveći dio kulture u kojoj sam odrastala. Radim na njima i ne volim kad ljudi kažu "svi katolici su ovo ili ono", ali imam predrasude prema njima. Kad mi netko kaže da je katolik automatski u sebi zakolutam očima. To nije iracionalna predrasuda; itekako imam za nju podloge u stvarnosti. Uglavnom su u prvom planu katolici koji su isključivi, agresivni itd. a oni "normalni" su u drugom planu, pa se zato čini da ovih isključivih ima više. Možda ih u Hrvatskoj i ima više, zbog cijele postratne klime koja se još uvijek jako osjeća, ali ako gledam globalno, vjerovatno ih nema više tih isključivih. Ne pokazujem svoje predrasude prema njima i neću ih uvrijediti, ali i ja i moja obitelj smo se susretali s mnogo njih koji su nad nama vršili verbalno nasilje, tako da sam zato stvorila predrasudu.
Ukratko - utroba mi se tako ponaša sama. Ali racionalno, ne volim kad netko generalizira bilo koju skupinu ljudi i to me užasno iznervira, ne volim kad netko sve religiozne ljude trpa u isti koš, kad netko sve žene trpa u isti koš, sve muškarce, nereligiozne ljude, gay ljude, whatever. Možda se to može nazvati mojim radom na toj predrasudi, iako i za to mislim da je dio moje "utrobe"; jednostavno ne mislim da jedna pravila vrijede za npr. muškarce, druga za žene, ne volim striktne ladice, a to se odnosi i na katolike.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Midnight

Midnight


Posts : 11
Join date : 11.07.2010
Lokacija : Zagreb

imate li predrasude? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: imate li predrasude?   imate li predrasude? - Page 2 Emptypon ruj 13, 2010 12:35 pm

Trudim se ne imati ih, ali ipak...to je nemoguće.
Na prvom mjestu su Amerikanci. Vrlo visoko kotiraju svi religiozni
ljudi, bez obzira na religiju - ne diskriminiram ih po tom pitanju.
Onda imam predrasude prema političarima.
I prema ljudima koji tvrde da su ih oteli izvanzemaljci alien
Prema nudistima isto...
[Vrh] Go down
lady

lady


Posts : 12
Join date : 13.10.2011
Lokacija : zemlja

imate li predrasude? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: imate li predrasude?   imate li predrasude? - Page 2 Emptyčet lis 13, 2011 1:52 am

imam predrasude jedino prema fanaticima ,vjerskim ekstremistima i fašistima. inače i ja sam vege. tj. lakto-ovo vegetarijanka ali nemam predrasude prema onima koji jedu meso ,svatko jede što voli ...pa tko voli nek izvoli thumbs up
[Vrh] Go down
http://dobre-vibracije.forumcroatian.com/
Sponsored content





imate li predrasude? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: imate li predrasude?   imate li predrasude? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
imate li predrasude?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kuc-kuc, suseda imate šećera?
» Vjerujete li u boga i imate li svoju religiju?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Rasprave-
Forum(o)Bir: