Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Curee, treba mi pomoc !

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
MissFonel




Posts : 2
Join date : 13.08.2011
Dob : 27
Lokacija : Bosna i Hercegovina, Sarajevo

Curee, treba mi pomoc ! Empty
PostajNaslov: Curee, treba mi pomoc !   Curee, treba mi pomoc ! Emptysub kol 13, 2011 11:42 am

Bok curke.Zovem se Anja i imam 16 god. Imala sam decke, ali su me oduvijek privlačile i zenske. Imam osjecaj da sam sama i da nema nikog ko ja, jer ja neznam niti jednu curu koja je isto kao ja. Osjecam usamljenost jer me niko ne razumije. Nisam nikom rekla da sam biseksualna, jer ne smijem.Jaako bih voljela upoznat curu koja me razumije, koja je ista ko i ja. Pliiiz cure pomozite, recite kako da je nadjem Crying or Very sad
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

Curee, treba mi pomoc ! Empty
PostajNaslov: Re: Curee, treba mi pomoc !   Curee, treba mi pomoc ! Emptypon kol 15, 2011 10:26 am

Bez brige, već ćeš naić na nju. yes yes


Zadnja promjena: Antigona Love; sri sij 04, 2012 10:16 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Curee, treba mi pomoc ! Empty
PostajNaslov: Re: Curee, treba mi pomoc !   Curee, treba mi pomoc ! Emptyuto kol 16, 2011 3:43 am

Znam kako ti je. Osjećaj usamljenosti nikada ne prestaje, pogotovo u ovakvim banana zemljama u balkanskoj regiji gdje su ljudi zaslijepljeni mržnjom i gdje je mržnja prema "drugačijima" kulturalno nasljeđe. Znam i sama jer sam kao malo dijete "mrzila" homoseksualce, a da nisam pravo ni znala što je to (nitko me nije instruirao mržnjom svjesno, već je više to neka negativna energija koja je kolala... )
Vidim da živiš u Sarajevu, pretpostavljam da je tamo situacija još teža... iako, moram ti reći da je Hrvatska samo prividno liberalna tj. sad ima dosta mladih ljudi koji djeluju slobodoumno no kad ih pogodiš u bolne točke onda pokazuju svoje "pravo" lice, koje je i dalje vrlo, vrlo tradicionalno.
Nemam neki specijalan savjet za tebe... kroz sljedećih par godina vjerojatno ćeš pronaći nešto što te zanima tj. čime se želiš baviti u životu (posao, fax, štogod) pa će ti to jednim dijelom biti ispušni ventil.
Nemoj se samo nikad samosažalijevati jer je to zbilja bzvz, koliko god naš život bio težak, ne živimo ga u iracionalnoj mržnji nego u borbi za slobodu (ne mora to biti revolucionarna borba za kolektiv, već "male" borbe za osobnu slobodu)...
[Vrh] Go down
MissFonel




Posts : 2
Join date : 13.08.2011
Dob : 27
Lokacija : Bosna i Hercegovina, Sarajevo

Curee, treba mi pomoc ! Empty
PostajNaslov: Re: Curee, treba mi pomoc !   Curee, treba mi pomoc ! Emptyuto ruj 06, 2011 7:17 am

Ma znam, teže je u Sarajevu. Msm znam da ih ima, ali ih ne znam prepoznat Sad Hvala vam u svakom slučaju Very Happy
[Vrh] Go down
brineta

brineta


Posts : 2
Join date : 27.03.2012
Dob : 31
Lokacija : Mostar

Curee, treba mi pomoc ! Empty
PostajNaslov: cao :)   Curee, treba mi pomoc ! Emptyuto oľu 27, 2012 5:40 pm

MissFonel je napisao/la:
Bok curke.Zovem se Anja i imam 16 god. Imala sam decke, ali su me oduvijek privlačile i zenske. Imam osjecaj da sam sama i da nema nikog ko ja, jer ja neznam niti jednu curu koja je isto kao ja. Osjecam usamljenost jer me niko ne razumije. Nisam nikom rekla da sam biseksualna, jer ne smijem.Jaako bih voljela upoznat curu koja me razumije, koja je ista ko i ja. Pliiiz cure pomozite, recite kako da je nadjem Crying or Very sad




čao znam kako ti je :/ nije ni meni bilo niš bolje ali polako se navikneš...sada ne krivim sebe kada uhvatim svoj pogled na ženi,već uživam u tome...zato ne brini sve će to doć s vremenom..ako ti treba razgovor ili tako nešto slobodno se javi,nije mostar daleko ,a ni sarajevo Smile) pusa :**
[Vrh] Go down
Sponsored content





Curee, treba mi pomoc ! Empty
PostajNaslov: Re: Curee, treba mi pomoc !   Curee, treba mi pomoc ! Empty

[Vrh] Go down
 
Curee, treba mi pomoc !
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» kako treba glasit naslov
» MALA POMOĆ OKO POJMOVA :)
» Zdravo..i pomoć molim? :)
» opet ja s pitanjima- pomoć oko mobitela

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Rasprave :: Biti lipstick-
Forum(o)Bir: