Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 gay radar/pristup

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
balkan girl

balkan girl


Posts : 2
Join date : 21.05.2011
Dob : 37

gay radar/pristup Empty
PostajNaslov: gay radar/pristup   gay radar/pristup Emptysub svi 21, 2011 6:39 pm

Evo ja se izvinjavam ako je ova tema već bila postavljena!Ugl,zanima me da li imate gay radar,te po čemu skužite da li je neko isto gay?Da li ukapirate odmah na početku,znači da je pogled dovoljan ili? Smile I isto tako me zanima kad već skužite da neko ima sklonosti da li ste vi te koje kreću u akciju ili čekate da ta osoba vama pristupi,odnosno da li više volite zavesti ili biti zavedene?
[Vrh] Go down
stracciatella

stracciatella


Posts : 41
Join date : 28.04.2011
Dob : 34
Lokacija : Zagreb

gay radar/pristup Empty
PostajNaslov: Re: gay radar/pristup   gay radar/pristup Emptypon svi 23, 2011 9:48 am

Pa moj gaydar se obicno javlja na prvi pogled kad su u pitanju bas stereotipni primjerci (kratka kosa, totalno muskasto ponasanje i sl.). Ako se netko ne uklapa bas u stereotip, onda treba vise vremena da skuzim, a nekad uopce ni ne skuzim... Bilo bi dobro kad bi stvarno netko izumio taj gaydar, ali da bude dostupan samo nama, ne i hetero populaciji Very Happy
[Vrh] Go down
 
gay radar/pristup
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Likovna umjetnost-
Forum(o)Bir: