Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!

Početna stranicaLipstick portalCalendarFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLogin

Share | 

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
aaaa

PostajNaslov: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   sri svi 13, 2009 6:34 am

Dakle imate li 50 pari cipela u ormaru i iako ne stanu više niti jedne morate imati one nove super rimljanke...ili od torbe viška glava ne boli....možda nešto drugo? Uglavnom postoji li nešto od odjeće, obuće, accessorisa kojima jednostavno ne možete odoljeti?

Za mene su to parfemi i ruževi za usta. Za vas?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Pulse

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   sri svi 13, 2009 6:39 am

Kaputi,parfemi,košulje. U stanju sam sve novce potrošiti na dobar parfem.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sekhmet

Dob : 33

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   sri svi 13, 2009 6:41 am

Ruževi i sjenila
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle

Dob : 27

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   sri svi 13, 2009 6:42 am

Tenisice, košuljice kratkih rukava s puf rukavima, skinny jeans, rajfovi, mini haljine, pogotovo ako imaju neku mašnu ili nešto, crveni ruževi za usne, fini sapuni i mlijeka za tijelo, TETOVAŽE, ...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
aaaa

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   sri svi 13, 2009 6:43 am

prave fetišistice...nema kaj... Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Alex Ray

Dob : 26

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   sri svi 13, 2009 11:01 am

parfemi i dekoltirane majce Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Erzsebet
Lesbian Vampire

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   sri svi 13, 2009 1:08 pm

Kaputi/mantili, šrot jednosezonske majice iz Terranove (odnedavno), balerinke... U biti svega imam dovoljno, ako ne i previše Laughing
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mya

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   sri svi 13, 2009 2:09 pm

obožavam parfeme, pogotovo ljetna izdanja omiljenih parfema Smile također oko sebe uvijek imam hrpu sjajila. A jednostavno ne mogu odoljeti topićima, njih ni sama ne znam koliko ih imam.....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
pour femme

Dob : 34

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   čet svi 14, 2009 3:19 am

kape i parfemi
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Dreamer

Dob : 24

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   čet svi 14, 2009 12:07 pm

dodaci tipa one gumene narukvice u svim sarenim bojama... I love you onda salovi i remeni isto u nekim vedrim bojama poput roze, zute ili zelene... ah dodaci <3
[Vrh] Go down
Korisnički profil
She Glows In The Dark

Dob : 30

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   pet svi 15, 2009 11:08 am

Hello kitty stvari bez i minute razmišljanja!Smile)pogotovo torbe njihove...imam jednu rozu,pa crvenu,pa prugastu....neznam zašto mi je to tako privlačno ali ja kad uđem u dućan sa hello kity stvarima,obuzme me neko neobjašnjivo ludilo i sve bi kupila,samo da imam pa makar to nikad ne upotrijebila Embarassed Sjećam se jednom kad sam se pijana vraćala doma s frendicom da sam htjela provaliti u hello kity dućan hahahha,to su bila vremena..... Laughing Laughing Laughing Laughing
a još nemogu odoljeti ni parfemima,ali ne volim one jeftine kopije nego baš one prave luksuzne,pa se zna desiti da par mjeseci štedim za jedan jedini parfem..
I lakovi za nokte u svim mogućim bojama!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Erzsebet
Lesbian Vampire

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   ned svi 17, 2009 3:16 am

Ah, da, zaboravila sam i na cipele... Laughing
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Judina sestra
...and Judas priest

Dob : 31

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   ned svi 17, 2009 2:48 pm

I would have to say šminka. prvo, šminka. Kad imam para, poželim kupiti sjenila koja mi ne trebaju, ruževe koji mi ne trebaju, lakove za nokte, ne mogu živjeti bez šminke i stvarno jako uživam u njoj Smile Drugo- cipele s platformom. volim i cipele s petom, ali ne toliko. Štikle ne nosim jer me bole noge od njih, ali cipele s platformom, jako volim Smile Odjeća mi je malo slabiji fetiš, ali kad zapnem za neki odjevni predmet, onda postaje fetiš Smile Jedno ljeto nisam izlazila bez čipkastih rukavica, koliko god mi vruće bilo Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://lipstick.forumotion.net
Erzsebet
Lesbian Vampire

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   ned svi 17, 2009 3:37 pm

Judina sestra je napisao/la:
Jedno ljeto nisam izlazila bez čipkastih rukavica, koliko god mi vruće bilo Smile

Uuu, zvuči dobro. Gdje si ih nabavila?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Judina sestra
...and Judas priest

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   ned svi 17, 2009 10:00 pm

Erzsebet je napisao/la:
Jedno ljeto nisam izlazila bez čipkastih rukavica, koliko god mi vruće bilo Smile

Uuu, zvuči dobro. Gdje si ih nabavila?

believe it or not, u pogrebnom poduzeću ih ima Smile A imaš i na stranici www.azdaja-boutique.com
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   pon svi 18, 2009 2:48 am

believe it or not, u pogrebnom poduzeću ih ima Smile

Znala sam da ćeš to reć Laughing : lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   pon svi 18, 2009 3:46 am

Još jedan od mojih fetiša - čarape. Koliko god da je vruće ja moram nositi čarape i imam ih tonu.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mya

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   pon svi 18, 2009 9:51 am

believe it or not, u pogrebnom poduzeću ih ima Smile A imaš i na stranici www.azdaja-boutique.com

Ajme, koliko dobrih stvari na ovoj stranici! Aaaaa......Very Happy
Sad si mi otkrila nešto skroz novo, nisam uopće znala za tu stranicu! Smile
Već vidim, bit će kupovine....hehehe.... Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Judina sestra
...and Judas priest

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   pon svi 18, 2009 2:27 pm

Mya je napisao/la:

Ajme, koliko dobrih stvari na ovoj stranici! Aaaaa......Very Happy
Sad si mi otkrila nešto skroz novo, nisam uopće znala za tu stranicu! Smile
Već vidim, bit će kupovine....hehehe.... Smile

joj super, baš mi je drago da ti se sviđa i da ćeš kupovati! Smile
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   pon svi 18, 2009 5:23 pm

Ja sam isto pogledala i baletna suknjica od tila jednostavno je savršena Very Happy Postoji li u zagrebu baš njen dućan ili se sve mora naručivati preko Interneta?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Alex Ray

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   uto svi 19, 2009 6:35 am

imaš na stranici kartu Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Judina sestra
...and Judas priest

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   uto svi 19, 2009 11:22 am

Uh Huh Her je napisao/la:
Ja sam isto pogledala i baletna suknjica od tila jednostavno je savršena Very Happy Postoji li u zagrebu baš njen dućan ili se sve mora naručivati preko Interneta?

Ja mislim da piše na stranici. Bio je Kražnik (što je bogu iza nogu), ali sam čula da se negdje preselila, ne znam je li to istina, ali trebalo bi pisati na stranici.
[Vrh] Go down
Shiksa

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   ned lip 07, 2009 6:52 pm

Mislim da bi trebala otvoriti negdje u centru, ali to nisam potpuno sigurna. On that note, najnoviji fetiš-crni lateks love crazed
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Electra

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   pon lip 08, 2009 1:13 pm

Shiksa je napisao/la:
najnoviji fetiš-crni lateks love crazed
Nice!! Wink
Naočale - bile za vid ili sunčane, imam ih jako puno i nakit-sve što zvecka i radi bling bling!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Nepenthe
Dark angel

Dob : 34

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   uto lip 23, 2009 12:26 pm

Satovi, definitivno.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Today at 11:06 pm

[Vrh] Go down

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next