Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Fetiši....mislim na modne naravno...hehe

Go down 
+18
Delerium
lilly
Jackie Cane
punk_kitten
Nepenthe
Electra
Shiksa
Judina sestra
She Glows In The Dark
Dreamer
pour femme
Mya
Erzsebet
Alex Ray
Uh Huh Her
Sekhmet
Pulse
aaaa
22 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptysri svi 13, 2009 6:34 am

Dakle imate li 50 pari cipela u ormaru i iako ne stanu više niti jedne morate imati one nove super rimljanke...ili od torbe viška glava ne boli....možda nešto drugo? Uglavnom postoji li nešto od odjeće, obuće, accessorisa kojima jednostavno ne možete odoljeti?

Za mene su to parfemi i ruževi za usta. Za vas?
[Vrh] Go down
Pulse

Pulse


Posts : 23
Join date : 30.04.2009

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptysri svi 13, 2009 6:39 am

Kaputi,parfemi,košulje. U stanju sam sve novce potrošiti na dobar parfem.
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptysri svi 13, 2009 6:41 am

Ruževi i sjenila
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptysri svi 13, 2009 6:42 am

Tenisice, košuljice kratkih rukava s puf rukavima, skinny jeans, rajfovi, mini haljine, pogotovo ako imaju neku mašnu ili nešto, crveni ruževi za usne, fini sapuni i mlijeka za tijelo, TETOVAŽE, ...
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptysri svi 13, 2009 6:43 am

prave fetišistice...nema kaj... Very Happy
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptysri svi 13, 2009 11:01 am

parfemi i dekoltirane majce Smile
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptysri svi 13, 2009 1:08 pm

Kaputi/mantili, šrot jednosezonske majice iz Terranove (odnedavno), balerinke... U biti svega imam dovoljno, ako ne i previše Laughing
[Vrh] Go down
Mya

Mya


Posts : 60
Join date : 25.04.2009
Lokacija : Zagreb

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptysri svi 13, 2009 2:09 pm

obožavam parfeme, pogotovo ljetna izdanja omiljenih parfema Smile također oko sebe uvijek imam hrpu sjajila. A jednostavno ne mogu odoljeti topićima, njih ni sama ne znam koliko ih imam.....
[Vrh] Go down
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptyčet svi 14, 2009 3:19 am

kape i parfemi
[Vrh] Go down
Dreamer

Dreamer


Posts : 54
Join date : 30.04.2009
Dob : 31
Lokacija : Zagreb

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptyčet svi 14, 2009 12:07 pm

dodaci tipa one gumene narukvice u svim sarenim bojama... I love you onda salovi i remeni isto u nekim vedrim bojama poput roze, zute ili zelene... ah dodaci <3
[Vrh] Go down
She Glows In The Dark

She Glows In The Dark


Posts : 68
Join date : 03.05.2009
Dob : 37
Lokacija : pored jezera :)

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptypet svi 15, 2009 11:08 am

Hello kitty stvari bez i minute razmišljanja!Smile)pogotovo torbe njihove...imam jednu rozu,pa crvenu,pa prugastu....neznam zašto mi je to tako privlačno ali ja kad uđem u dućan sa hello kity stvarima,obuzme me neko neobjašnjivo ludilo i sve bi kupila,samo da imam pa makar to nikad ne upotrijebila Embarassed Sjećam se jednom kad sam se pijana vraćala doma s frendicom da sam htjela provaliti u hello kity dućan hahahha,to su bila vremena..... Laughing Laughing Laughing Laughing
a još nemogu odoljeti ni parfemima,ali ne volim one jeftine kopije nego baš one prave luksuzne,pa se zna desiti da par mjeseci štedim za jedan jedini parfem..
I lakovi za nokte u svim mogućim bojama!
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptyned svi 17, 2009 3:16 am

Ah, da, zaboravila sam i na cipele... Laughing
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptyned svi 17, 2009 2:48 pm

I would have to say šminka. prvo, šminka. Kad imam para, poželim kupiti sjenila koja mi ne trebaju, ruževe koji mi ne trebaju, lakove za nokte, ne mogu živjeti bez šminke i stvarno jako uživam u njoj Smile Drugo- cipele s platformom. volim i cipele s petom, ali ne toliko. Štikle ne nosim jer me bole noge od njih, ali cipele s platformom, jako volim Smile Odjeća mi je malo slabiji fetiš, ali kad zapnem za neki odjevni predmet, onda postaje fetiš Smile Jedno ljeto nisam izlazila bez čipkastih rukavica, koliko god mi vruće bilo Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptyned svi 17, 2009 3:37 pm

Judina sestra je napisao/la:
Jedno ljeto nisam izlazila bez čipkastih rukavica, koliko god mi vruće bilo Smile

Uuu, zvuči dobro. Gdje si ih nabavila?
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptyned svi 17, 2009 10:00 pm

Erzsebet je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
Jedno ljeto nisam izlazila bez čipkastih rukavica, koliko god mi vruće bilo Smile

Uuu, zvuči dobro. Gdje si ih nabavila?

believe it or not, u pogrebnom poduzeću ih ima Smile A imaš i na stranici www.azdaja-boutique.com
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptypon svi 18, 2009 2:48 am

Judina sestra je napisao/la:


believe it or not, u pogrebnom poduzeću ih ima Smile

Znala sam da ćeš to reć Laughing : lol!
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptypon svi 18, 2009 3:46 am

Još jedan od mojih fetiša - čarape. Koliko god da je vruće ja moram nositi čarape i imam ih tonu.
[Vrh] Go down
Mya

Mya


Posts : 60
Join date : 25.04.2009
Lokacija : Zagreb

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptypon svi 18, 2009 9:51 am

Judina sestra je napisao/la:

believe it or not, u pogrebnom poduzeću ih ima Smile A imaš i na stranici www.azdaja-boutique.com

Ajme, koliko dobrih stvari na ovoj stranici! Aaaaa......Very Happy
Sad si mi otkrila nešto skroz novo, nisam uopće znala za tu stranicu! Smile
Već vidim, bit će kupovine....hehehe.... Smile
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptypon svi 18, 2009 2:27 pm

Mya je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:

believe it or not, u pogrebnom poduzeću ih ima Smile A imaš i na stranici www.azdaja-boutique.com

Ajme, koliko dobrih stvari na ovoj stranici! Aaaaa......Very Happy
Sad si mi otkrila nešto skroz novo, nisam uopće znala za tu stranicu! Smile
Već vidim, bit će kupovine....hehehe.... Smile

joj super, baš mi je drago da ti se sviđa i da ćeš kupovati! Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptypon svi 18, 2009 5:23 pm

Ja sam isto pogledala i baletna suknjica od tila jednostavno je savršena Very Happy Postoji li u zagrebu baš njen dućan ili se sve mora naručivati preko Interneta?
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptyuto svi 19, 2009 6:35 am

imaš na stranici kartu Smile
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptyuto svi 19, 2009 11:22 am

Uh Huh Her je napisao/la:
Ja sam isto pogledala i baletna suknjica od tila jednostavno je savršena Very Happy Postoji li u zagrebu baš njen dućan ili se sve mora naručivati preko Interneta?

Ja mislim da piše na stranici. Bio je Kražnik (što je bogu iza nogu), ali sam čula da se negdje preselila, ne znam je li to istina, ali trebalo bi pisati na stranici.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Shiksa

Shiksa


Posts : 19
Join date : 06.06.2009
Dob : 34
Lokacija : Zagreb

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptyned lip 07, 2009 6:52 pm

Mislim da bi trebala otvoriti negdje u centru, ali to nisam potpuno sigurna. On that note, najnoviji fetiš-crni lateks love crazed
[Vrh] Go down
Electra

Electra


Posts : 71
Join date : 29.05.2009

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptypon lip 08, 2009 1:13 pm

Shiksa je napisao/la:
najnoviji fetiš-crni lateks love crazed
Nice!! Wink
Naočale - bile za vid ili sunčane, imam ih jako puno i nakit-sve što zvecka i radi bling bling!
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Emptyuto lip 23, 2009 12:26 pm

Satovi, definitivno.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty
PostajNaslov: Re: Fetiši....mislim na modne naravno...hehe   Fetiši....mislim na modne naravno...hehe Empty

[Vrh] Go down
 
Fetiši....mislim na modne naravno...hehe
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Modne tragedije sad i nekad
» Zaštita (protiv boleščuga, naravno)
» Naravno da i ja tražim curu iz Zagreba...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Upoznavanje-
Forum(o)Bir: