Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Anna

Anna


Posts : 47
Join date : 09.06.2010

Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha Empty
PostajNaslov: Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha   Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha Emptypon ruj 13, 2010 3:25 pm

[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha Empty
PostajNaslov: Re: Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha   Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha Emptyuto ruj 14, 2010 3:41 pm

Meni je to grozno, tužno i opasno. Ne smijem se tome nimalo. Smijem se budalama koje nemaju nikakvog utjecaja. A ovakve stvari prečesto nailaze na odobravanje i tako daju negativne posljedice. Hvala što si stavila ovo, Anella.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha Empty
PostajNaslov: Re: Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha   Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha Emptysub ruj 18, 2010 9:39 am

slažem se s judinom... Ovo je poprilično opasno. Ne mogu vjerovati....
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha Empty
PostajNaslov: Re: Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha   Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha Emptysub ruj 18, 2010 11:03 pm

nivescelzijus je napisao/la:
slažem se s judinom... Ovo je poprilično opasno. Ne mogu vjerovati....
Da. Koliko su samo života uništile takve institucije. I ne slažem se s onim što neki gay ljudi kažu za takve gay osobe koje odu u ovakve institucije, "ko ih j*** kad su povjerovali da je homoseksualnost bolest". Kad je netko odgajan tako da mu sve govori da je homoseksualnost bolest, roditelji, škole, bolnice, društvo, sve, onda naravno da ga to psihički ubije. Nisu svi ljudi isti.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha Empty
PostajNaslov: Re: Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha   Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha Emptyned ruj 19, 2010 5:57 am

Judina sestra je napisao/la:
nivescelzijus je napisao/la:
slažem se s judinom... Ovo je poprilično opasno. Ne mogu vjerovati....
Da. Koliko su samo života uništile takve institucije. I ne slažem se s onim što neki gay ljudi kažu za takve gay osobe koje odu u ovakve institucije, "ko ih j*** kad su povjerovali da je homoseksualnost bolest". Kad je netko odgajan tako da mu sve govori da je homoseksualnost bolest, roditelji, škole, bolnice, društvo, sve, onda naravno da ga to psihički ubije. Nisu svi ljudi isti.
da, baš sam si i ja to mislila. Ovom frajeru je izliječenje ispiranje mozga, nabijanje krivice i psihičko maltretiranje.... Nadam će da će "naši" u Srbiji pokušati to zaustaviti, iako sumnjam, jer su istomišljenici Šešelja vrlo jaka politička struja. Kad se samo sjetim prajda kad su tukli žene pred očima policajca, koji nakon toga nije nikako sankcioniran..... Najgore je to da mene baš boli briga tko koga i na koji način,a oni misle da imaju pravo odlučivati o mome životu i osjećaju se pozvanima da me vrate "na pravi put"
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha Empty
PostajNaslov: Re: Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha   Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha Emptyned ruj 19, 2010 2:50 pm

nivescelzijus je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
nivescelzijus je napisao/la:
slažem se s judinom... Ovo je poprilično opasno. Ne mogu vjerovati....
Da. Koliko su samo života uništile takve institucije. I ne slažem se s onim što neki gay ljudi kažu za takve gay osobe koje odu u ovakve institucije, "ko ih j*** kad su povjerovali da je homoseksualnost bolest". Kad je netko odgajan tako da mu sve govori da je homoseksualnost bolest, roditelji, škole, bolnice, društvo, sve, onda naravno da ga to psihički ubije. Nisu svi ljudi isti.
da, baš sam si i ja to mislila. Ovom frajeru je izliječenje ispiranje mozga, nabijanje krivice i psihičko maltretiranje.... Nadam će da će "naši" u Srbiji pokušati to zaustaviti, iako sumnjam, jer su istomišljenici Šešelja vrlo jaka politička struja. Kad se samo sjetim prajda kad su tukli žene pred očima policajca, koji nakon toga nije nikako sankcioniran..... Najgore je to da mene baš boli briga tko koga i na koji način,a oni misle da imaju pravo odlučivati o mome životu i osjećaju se pozvanima da me vrate "na pravi put"

Sumnjam da će zaustaviti. Vjerovatno će pokušati ali da, takvi užasi u Srbiji će naići na plodno tlo. Ako su kod nas mogli napraviti ono s onom Anom Dragičević iz Rijeke i organizirati anti gay pride, onda sigurno to mogu u Srbiji, gdje je situacija ipak gora. E pa kad jednog lijepog dana za stopedeset godina i kod nas i u Srbiji ljudska prava budu svetinja, onda će se ovakva "liječilišta" zatvarati.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Sponsored content





Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha Empty
PostajNaslov: Re: Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha   Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha Empty

[Vrh] Go down
 
Centar za liječenje homoseksualnosti, hahaha
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ljevica, desnica i centar

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Dnevnik-
Forum(o)Bir: