Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Queer as folk vs. The L word

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Queer as folk vs. The L word Empty
PostajNaslov: Queer as folk vs. The L word   Queer as folk vs. The L word Emptysri oľu 17, 2010 2:40 am

Usporedite! Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Queer as folk vs. The L word Empty
PostajNaslov: Re: Queer as folk vs. The L word   Queer as folk vs. The L word Emptysri oľu 17, 2010 10:09 am

Ne mogu. Nisam gledala Queer as a folk.
A L Word mi je dosadno sranje. Lezbijska Santa Barbara, samo u nešto manje od 1000 nastavaka!
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Queer as folk vs. The L word Empty
PostajNaslov: Re: Queer as folk vs. The L word   Queer as folk vs. The L word Emptysri oľu 17, 2010 10:14 am

Erzsebet je napisao/la:
Ne mogu. Nisam gledala Queer as a folk.
A L Word mi je dosadno sranje. Lezbijska Santa Barbara, samo u nešto manje od 1000 nastavaka!

Slažem se. Uzele su tako važnu temu i stekle veliku popularnost, a sve ono što su, mislim, po dužnosti trebale obraditi (dakle, homofobiju, mogle su i patrijarhat, problemi djeteta u školi kao djeteta gay roditelja, autohomofobija, političnost lezbijskog identiteta, aktivizam općenito, itd.) nisu obradile. Nečega su se dotakle, ali površno. I uzeti jednog FTM-a (Max) i njegov život obraditi tako površno je totalno bez veze. Uloga FTM transseksualca u lezbijskoj zajednici, u hetero svijetu, njegov život, patnje, dileme, iskustva... ništa od toga nisu obradile.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
tralala




Posts : 47
Join date : 12.06.2009

Queer as folk vs. The L word Empty
PostajNaslov: Re: Queer as folk vs. The L word   Queer as folk vs. The L word Emptysri oľu 17, 2010 11:59 am

Eh, Judina.. Poanta serije nije da sad one obrađuju neke društveno relevantne teme, već jedna drugu. Mislim, zbilja. Very Happy

Gledala sam lezbe, pedere nisam, pa ne mogu uspoređivat. Al lezbe su mi, unatoč manjku kvalitetnog sadržaja, rupama u scenariju i loše obrađenim likovima ipak bile mile i rado sam skidala svaku epizodu. Embarassed
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Queer as folk vs. The L word Empty
PostajNaslov: Re: Queer as folk vs. The L word   Queer as folk vs. The L word Emptysri oľu 17, 2010 1:36 pm

Idun je napisao/la:
Eh, Judina.. Poanta serije nije da sad one obrađuju neke društveno relevantne teme, već jedna drugu. Mislim, zbilja. Very Happy

Gledala sam lezbe, pedere nisam, pa ne mogu uspoređivat. Al lezbe su mi, unatoč manjku kvalitetnog sadržaja, rupama u scenariju i loše obrađenim likovima ipak bile mile i rado sam skidala svaku epizodu. Embarassed

Da, upravo to. Jedna drugu. Bez ikakvog smisla. Mislim, ono na kraju s Jenny i Shane...neću to ni komentirati.
Glupo mi je to,uzeti jednu tako važnu temu i onda ignorirati svaku političnost, uvjetno rečeno. Znači, najpoznatija lez serija a svode se samo na nekakvo cosmo sapunica lezbijstvo. Booooring. Iako, priznajem, i ja "koristim" L word, kada se prenatrpam učenjem i kad sam željna nekog glupog sadržaja da lakše zaspim. Smile
Nisu u Queer as folku samo gay tipovi! Većina ih je, doduše, ali ima jedan lezbijski par s kojima se svašta dešava, i prisutne su od A do Ž. Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Queer as folk vs. The L word Empty
PostajNaslov: Re: Queer as folk vs. The L word   Queer as folk vs. The L word Emptyned kol 29, 2010 4:56 am

Moje je skromno mišljenje da mnogo propuštate što ne gledate Queer as folk.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Sponsored content





Queer as folk vs. The L word Empty
PostajNaslov: Re: Queer as folk vs. The L word   Queer as folk vs. The L word Empty

[Vrh] Go down
 
Queer as folk vs. The L word
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» The Real L Word
» Lez serija koja nije L word

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Televizija-
Forum(o)Bir: