Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 DUGI NOKTIĆI

Go down 
+4
Erzsebet
Nepenthe
malena20
nivescelzijus
8 posters
Autor/icaPoruka
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

DUGI NOKTIĆI Empty
PostajNaslov: DUGI NOKTIĆI   DUGI NOKTIĆI Emptypet vel 12, 2010 4:51 am

Često slušam da prava lezbijka štoiz praktičnih, a što iz konceptualnih razloga ( semantik:)) ne bi smjela imati duge nokte. Zanima me vaše mišljenje
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 34
Lokacija : zg

DUGI NOKTIĆI Empty
PostajNaslov: Re: DUGI NOKTIĆI   DUGI NOKTIĆI Emptypet vel 12, 2010 4:54 am

Po tome su ljudi zaključili da ja nisam i ne mogu biti lezba....I rest my case -.-
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

DUGI NOKTIĆI Empty
PostajNaslov: Re: DUGI NOKTIĆI   DUGI NOKTIĆI Emptypet vel 12, 2010 5:16 am

Dugi i lakirani nokti - a must!
Muka mi je kada na nekoj curi vidim nesređene ili izgrižene nokte. Razz
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

DUGI NOKTIĆI Empty
PostajNaslov: Re: DUGI NOKTIĆI   DUGI NOKTIĆI Emptypet vel 12, 2010 9:01 am

Volim vidjeti duge nokte (i imati ih), ali istina je da u seksu nisu baš jako praktični, čak i ako cura zna što radi. Za određene djelatnosti ipak preferiram kratke nokte Laughing , a i na pravoj ženi mogu biti jako seksi Twisted Evil
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

DUGI NOKTIĆI Empty
PostajNaslov: Re: DUGI NOKTIĆI   DUGI NOKTIĆI Emptypet vel 12, 2010 9:02 am

Imala sam ih jedno vrijeme, i nisu mi smetali u određenim radnjama Laughing
Sada ih više nemam jer ih ne smijem imati zbog sviranja, a i nemam pojma kako bi mi se dugački nokti uklopili u stil, izgledalo bi vrlo smiješno.
Čak ne volim baš ni vidjeti duge nokte na drugim curama, djeluju mi pomalo zastrašujuće.
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

DUGI NOKTIĆI Empty
PostajNaslov: Re: DUGI NOKTIĆI   DUGI NOKTIĆI Emptypet vel 12, 2010 9:13 am

@malena
Budale Razz Razz
Sjećam se da mi je jedna butchica na jednoj od crol kava rekla da ja nikako ne mogu biti lezba jer imam duge nokte. Razz Jedno vrijeme sam bila uvjerena da seks i nokti ne idu zajedno,ali sam se ubrzo razuvjerila. Shvatila sam da je to jedna od gluposti kao i one da lezbijka ne smije imati dugu kosu, oblačiti se ženstveno, imati dekoltiranu majicu itd.. Danas ih ne nosim, jer mi nekako nisu praktični, nemam ih vremena rašpati, polirati, pucaju mi, listaju se i tak..... Lakše mi je odrezati, oprati, eventualno staviti crveni ili ljubičasti lak koji mi tak i tak ide bolje na kraće nokte i gotovo. Eventualno ako moram na neku svadbu ili nešto, onda se malo potrudim pa ih pustim
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

DUGI NOKTIĆI Empty
PostajNaslov: Re: DUGI NOKTIĆI   DUGI NOKTIĆI Emptypet vel 12, 2010 1:03 pm

Pa, iz mog iskustva seks i dugi nokti nikako ne idu zajedno... naravno, kad je seks malo, jel', žešći (ne mislim sad na nikakav SM ili nešto grubijanski)... nije baš ugodan osjećaj kad te cura ogrebe Evil or Very Mad i fakat se osjete ti nokti pri nekim radnjama affraid Ne znam, nakon jednog lošeg iskustva s noktima ne moram više ni moliti curu da odreže nokte
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

DUGI NOKTIĆI Empty
PostajNaslov: Re: DUGI NOKTIĆI   DUGI NOKTIĆI Emptypet vel 12, 2010 4:06 pm

Ne znam, meni ni jedna cura nikada nije imala problema zbog toga što sam ja imala nokte, s tim da nekada baš znam biti grubijanka Twisted Evil
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

DUGI NOKTIĆI Empty
PostajNaslov: Re: DUGI NOKTIĆI   DUGI NOKTIĆI Emptypon vel 15, 2010 12:31 am

Ne volim na sebi duge nokte. Em iz seksualnih, em iz praktičnih razloga. Ali uopće ne mora biti da cura koja ima duge nokte ne može biti lezba. Ili joj nokti ne smetaju pri seksu, ili upotrebljava uglavnom igračke u seksu i ne koristi toliko ruke,ili nije ni sa kim at the moment i ne seksa se pa je pustila nokte. Smile Ja ne volim duge nokte, smetaju mi, kao što rekoh, ne samo u seksu. Ali lak obavezno. Sad sam napravila pauzu, ne nosim lak nekih tjedan dana i mislim da mi je to bilo najduže valjda u životu što sam napravila pauzu, ne pauzu od rođenja do kad sam počela lakirati nokte Very Happy
Znale su doslovno proći godine i ja ne bih odmorila nokte od laka. Grozno.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Rijecka Riba

Rijecka Riba


Posts : 18
Join date : 15.11.2012
Lokacija : Rijeka

DUGI NOKTIĆI Empty
PostajNaslov: Re: DUGI NOKTIĆI   DUGI NOKTIĆI Emptyčet stu 15, 2012 6:39 am

ja imam uvijek duge nokte i to prirodne jer su mi bas jaki.
jednostavno mi je ruka puno ljepsa tako a u sexu ne smetaju, dapace dobro dodu kad moras ceskiti ili tako nesto.
[Vrh] Go down
Honey985




Posts : 5
Join date : 28.03.2014

DUGI NOKTIĆI Empty
PostajNaslov: Re: DUGI NOKTIĆI   DUGI NOKTIĆI Emptypet oľu 28, 2014 3:27 am

Ja imam duge nokte no po potrebi ih mogu skratiti Very Happy ..samo kada bi mi se pruzila nova prilika...mmmm.. Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





DUGI NOKTIĆI Empty
PostajNaslov: Re: DUGI NOKTIĆI   DUGI NOKTIĆI Empty

[Vrh] Go down
 
DUGI NOKTIĆI
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Upoznavanje-
Forum(o)Bir: