Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Top 10 o seksu

Go down 
Autor/icaPoruka
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Top 10 o seksu Empty
PostajNaslov: Top 10 o seksu   Top 10 o seksu Emptyuto sij 05, 2010 9:04 am

Pa krenimo s francuskim književnikom, povjesničarem i filozofom Voltaireom koji je rekao: "Bog je stvorio seks. Svećenici su stvorili brak".

Archibald Alexander Leach poznatiji kao Cary Grant rekao je: "Mislim da je vođenje ljubavi najbolji oblik tjelovježbe".

Američki je glumac Robin Williams tvrdi: "Bog nam je dao penis i mozak, ali ne i dovoljno krvi da ih koristimo istodobno."

"Seksualnu privlačnost čini samo polovica onoga što imamo, a druga polovica je ono što drugi misle da imate" rekla je talijanska glumica Sophia Loren.

A Marylin Monroe je izjavila: "Seks je priroda, a ja vjerujem u život u skladu s prirodom."

Vlasnik Playboya Hugh Hefner tvrdi: "Najveća prosvjetiteljska snaga na svijetu nije vjera, nego seks."

A glumica Zsa Zsa Gabor: "Ja osobno o seksu ništa ne znam jer sam stalno u braku!"

"Seks je kao novac; samo previše je dovoljno" izjavio je John Updike.

A Andy Warhol: "Seks je uzbudljiviji na ekranu i između stranica nego između plahti!"

I za kraj Woody Allen: "Seks bez ljubavi besmisleno je iskustvo, ali kad već govorimo o besmislenim iskustvima, prokleto je dobar."



Cool
[Vrh] Go down
 
Top 10 o seksu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pričanje o seksu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Seksualnost-
Forum(o)Bir: