Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!

Početna stranicaLipstick portalCalendarFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLogin

Share | 

Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
nosferatu
Moderatorica

Dob : 20

PostajNaslov: Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd   ned pro 20, 2009 8:16 am

Pisite, stavljajte slike, raspravljajte!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle

Dob : 27

PostajNaslov: Re: Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd   ned pro 20, 2009 9:22 am

Želim iPod s memorijom od 80 GB, ili još više. Po mogućnosti ona tuch verzija koja izgleda kao iPhone. Ili jednostavno iPhone s ogromnom memorijom pa da odmah imam sve što mi treba u jednom.

Mrzim mp4 playere! Mislim da je to najveća glupost ikada izmišljena, potpuno nešto nepotrebno i glupo. Ne nudi ništa korisno - ako ti treba player kupi mp3 player jer je ako ništa drugo onda manji i lakše je naći slušalice s pravim otvorom. a ne vjerujem da ikome trebaju fotografije na playeru za muziku.

Također mrzim iPod shuffle jer nema ekran pa me živcira kada mi se sluša neka pjesma, a ne mogu ju naći nego idem na shuffle i nadam se da se neću poroditi dok nađem pjesmu.

Hejtam i Motorola mobitele jer su retardirani i sretna sam jer sam se riješila svog.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
asfdf

Dob : 23

PostajNaslov: Re: Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd   pet pro 25, 2009 2:30 pm

edith

Zadnja promjena: 17; sub kol 28, 2010 12:49 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
nosferatu
Moderatorica

Dob : 20

PostajNaslov: Re: Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd   sub pro 26, 2009 4:41 am

imam ja ovaj prvi Cool
[Vrh] Go down
Korisnički profil
asfdf

Dob : 23

PostajNaslov: Re: Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd   sub pro 26, 2009 9:46 am

e nemaš više Twisted Evil

Zadnja promjena: asfdf; čet lip 07, 2012 1:25 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
tralala

PostajNaslov: Re: Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd   pon vel 22, 2010 2:27 am

Ima nešto što mi silno ide na živce, al ne odnosi se direktno na neki gedžet nego na način uporabe istih. Naime, kronično me nervira kad se vozim busom na posao i kad mlađahna ekipa koja si put do škole krati slušanjem glazbe s mobitela/mp3456 i inih uređaja pritom ne koristi zgodan dodatak zvan slušalice, slijedom čega ja u rano jutro moram slušat razne Seke i Ace i njihove lažljivice, varalice, drugarice, izdajice i slično. What a Face Ne znam gdje su se to u gadgetovskoj evoluciji pogubile slušalice, al ovim putem apeliram da se vrate u modu, pretty please with sugar on top. smile

band

Što se teme tiče, bilo bi zgodno imat nekav e-book čitač. Knjige volim čitat u papirnatom obliku, al kojekakve članke i knjige u pdf formatu je zbilja tlaka čitat na monitoru.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd   Today at 3:51 am

[Vrh] Go down

Gadgeti koje zelite/volite/mrzite itd
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“
» Koje jezike govorite?
» Koje TV serije gledate?
» koje su vam najlijepše države i gradovi?
» Paulovnija brzorastuće drvo