Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Interliber

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Interliber Empty
PostajNaslov: Interliber   Interliber Emptyned stu 15, 2009 1:04 am

Jeste bile, šta ste kupile? jumping

Ja kupila tri knjige o temi alternativnog Isusovog života (Isusova Pisma, Isusov brat i Zbirka evanđelja iz knjižnice Nag Hammadi), Sibirski pečat Agate Oreški, Foucaultove Queer teorije i jednu Povijest homoseksualnosti, knižicu o nacionalizmu i jednu od Kahlila Gubrana. Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Interliber Empty
PostajNaslov: Re: Interliber   Interliber Emptyned stu 15, 2009 2:14 pm

Opa:) Bome ti se isplatio posjet Interliberu. Ja ove godine nisam ni bila,a da sam i išla nakupovala bi pravničku literaturu kao i prošle. Tu sam došla vidjeti što se sad čita (što ljudi kupuju) Smile
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Interliber Empty
PostajNaslov: Re: Interliber   Interliber Emptyned stu 15, 2009 2:36 pm

ja sam se upravo vratila i ne znam, nisam baš nešto očarana...........
Gledala sam neke gramatike,al sam shvatila da mi je to sve nekako jadno i nepotrebno. Našla sam jednu zanimljivu gramatiku, ali je imala 30 stranica i koštala je 200 kn pa ju nisam kupila. Na queer štandu sam vidjela jednu jedinu knjigu koja mi se svidjela i jako me začudilo kako je jadna ponuda knjiga lezbijske tematike. Očekivala sam da ću naći neki jeftini ljubić, al niš od toga. Očito ću i dalje morati žicati okolo da mi netko posudi nekaj....
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 34
Lokacija : blizu Sunca

Interliber Empty
PostajNaslov: Re: Interliber   Interliber Emptyuto stu 24, 2009 12:20 pm

queer štand?? zašto ja to nisam vidjela??
bila sam ove godine prvi put, zapravo. doduše, interliber mi je bio samo izgovor da skočim u zg do cure na dva dana Smile
nije me nešto oduševio, zapravo mi je najviše u sjećanju ostao light slow u multimedijskom paviljonu.
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Interliber Empty
PostajNaslov: Re: Interliber   Interliber Emptyuto stu 24, 2009 3:30 pm

Alex Ray je napisao/la:
queer štand?? zašto ja to nisam vidjela??
bila sam ove godine prvi put, zapravo. doduše, interliber mi je bio samo izgovor da skočim u zg do cure na dva dana Smile
nije me nešto oduševio, zapravo mi je najviše u sjećanju ostao light slow u multimedijskom paviljonu.
bio je jako maelan i neprimjetan. Zabili su ga skroz iza, tak da se ne čudim kaj ga nisi uočila
[Vrh] Go down
Sponsored content





Interliber Empty
PostajNaslov: Re: Interliber   Interliber Empty

[Vrh] Go down
 
Interliber
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Književnost-
Forum(o)Bir: