Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Jedna žena, dvije vagine

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Jedna žena, dvije vagine Empty
PostajNaslov: Jedna žena, dvije vagine   Jedna žena, dvije vagine Emptysri stu 11, 2009 4:47 am

Laurent Williams (29) otkrila je u showu Tyre Banks da se rodila s 2 maternice i 2 vagine. Imala je menstruaciju 2 puta, odnosno 21 dan, no prije nekoliko godina otišla je na rekonstrukciju te su joj liječnici od 2 vagine napravili jednu. To joj neće smetati pri začeću i rađanju. No tijekom trudnoće njezin partner morat će koristiti kontracepciju kako ne bi zanijela u drugoj maternici. Kaže kako joj nije bilo jasno zašto su joj neke poze u seksu bile bolne. Tek je s 24 godine prvi put otišla ginekologu. Kaže: "Bila sam šokirana. Nikada nisam primjetila da imam dvije vagine (??!), a nisu ni moji bivši dečki (??!). Čak je i liječnik rekao da nikad nije vidio ništa slično.". A zatim kaže: "Nikad mi nije bio problem to što imam po 2 organa, čak mi je bilo zabavo pričati o tome, ali sam ipak željela normalnije živjeti.".

OK, vjerujem da je sve moguće i da se netko može roditi sa 2 organa, ali come on... this Laurent is crazy! Her story is nothing but piece of crap!

Šta kažete cure, jel bi voljele vi imati curu sa 2 vagine? Laughing Laughing
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Jedna žena, dvije vagine Empty
PostajNaslov: Re: Jedna žena, dvije vagine   Jedna žena, dvije vagine Emptysri stu 11, 2009 12:33 pm

Nije znala da ima dvije vagine affraid
nije povezala da je nešto čudno ako ima dvaput mjesečno menstruaciju affraid
dečki nisu skužili affraid
bilo joj je zabavno pričati o tome affraid
prvi put otišla ginekologu sa 24 affraid
i kakvo je ime Laurent affraid

Na stranu to što je imala 2 vagine, evo da Judina ima 2 ne bi mi smetalo (al onda moš imat samo 1 sisu, jes me čula no no ), ali sve ostalo u priči bi mi bio popriličan turn off. Daj, kak možeš ne znat da imaš 2 vagine?!
Lol, možda je djevica marija bila u sličnoj situaciji pa je nick "djevica" dobila po tome što je ona druga ostala netaknuta angel
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Jedna žena, dvije vagine Empty
PostajNaslov: Re: Jedna žena, dvije vagine   Jedna žena, dvije vagine Emptyčet stu 12, 2009 12:44 am

baba s kolačima je napisao/la:
Daj, kak možeš ne znat da imaš 2 vagine?!

I to 24 godine! lol! Tyra ju je na kraju trebala (zaboravila) pitati je li ona to možda sanjala.

Citat :
Lol, možda je djevica marija bila u sličnoj situaciji pa je nick "djevica" dobila po tome što je ona druga ostala netaknuta angel

Vidiš, vidiš... to je vrlo zanimljiva teorija. Laughing Kako se znanost toga nije sjetila? scratch Laughing
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Jedna žena, dvije vagine Empty
PostajNaslov: Re: Jedna žena, dvije vagine   Jedna žena, dvije vagine Emptyčet stu 12, 2009 8:15 am

baba i love you smile

Da, fakat, nije mi nikako jasno kako nije primjetila da ima dvije vagine?! U pubertetu se to primjeti, kad se posebno intenzivno mladi ljudi interesiraju za svoje tijelo i proučavaju ga, ali hajde, i to bih nekako razumjela, ali ima 24 godine! Kako nije primjetila da ima dva spolna organa? I njeni dečki nisu primjetili! Šta se sa svima seksala samo u mraku? Živi li ona sama u mraku? Laughing
Ne kažem da je takvo što nemoguće, zaista, svašta je u prirodi moguće, ali da nije primjetila da je nešto malo neobično do svoje 24-te godine, e to mi je malo sumnjivo.
Nemam curu, jesi ti gledala u emisiju? Kako je Tyra Banks reagirala na sve to?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Jedna žena, dvije vagine Empty
PostajNaslov: Re: Jedna žena, dvije vagine   Jedna žena, dvije vagine Emptyčet stu 12, 2009 9:32 am

@ Judina: ne, nažalost nisam gledala tu emisiju. Pročitala sam to jučer u novinama (24 sata) i nisam mogla vjerovati što ljudi sve izmišljaju da bi privukli pažnju. Laughing Mislim, netko stvarno treba biti glup da u to sve povjeruje. Tako da, baš mi je žao što nisam mogla vidjeti tu emisiju Tyre Banks, da vidim kako je to sve izgledalo, što ju je Tyra pitala, što i kako joj je ova odgovorila, i tak to. Smile
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Jedna žena, dvije vagine Empty
PostajNaslov: Re: Jedna žena, dvije vagine   Jedna žena, dvije vagine Emptyčet stu 12, 2009 2:05 pm

Đizs...tek mi je sad sinulo...2 vaginalna i 2 klitoralna orgazma istovremeno Idea
U svijetlu ove nove spoznaje podržavam ideju "Dajmo da svrše" ugradnjom još jedne vagine zainteresiranim djevama.
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Jedna žena, dvije vagine Empty
PostajNaslov: Re: Jedna žena, dvije vagine   Jedna žena, dvije vagine Emptypet stu 13, 2009 11:42 am

Zena je iz Amerike, vjerojatno. Edukacija u Americi očito je na nivou da ne znaju da treba biti samo jedna vagina, mozda je za onu drugu mislila da je u biti mokraćni otvor. A dečki sve neki bili jadni i neiskusni, pa nisu znali kako vagina treba izgledati.


Možda je jednostavno kršćanka.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Jedna žena, dvije vagine Empty
PostajNaslov: Re: Jedna žena, dvije vagine   Jedna žena, dvije vagine Emptysub stu 14, 2009 1:08 am

Uh Huh Her je napisao/la:
Zena je iz Amerike, vjerojatno. Edukacija u Americi očito je na nivou da ne znaju da treba biti samo jedna vagina, mozda je za onu drugu mislila da je u biti mokraćni otvor. A dečki sve neki bili jadni i neiskusni, pa nisu znali kako vagina treba izgledati.


Možda je jednostavno kršćanka.

thumbs up
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 33
Lokacija : blizu Sunca

Jedna žena, dvije vagine Empty
PostajNaslov: Re: Jedna žena, dvije vagine   Jedna žena, dvije vagine Emptyuto stu 24, 2009 12:47 pm

Uh Huh Her je napisao/la:

Možda je jednostavno kršćanka.

the man

ahm, da. da je lezba, vjerojatno bi prije saznala istinu o svom međunožju Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jedna žena, dvije vagine Empty
PostajNaslov: Re: Jedna žena, dvije vagine   Jedna žena, dvije vagine Empty

[Vrh] Go down
 
Jedna žena, dvije vagine
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pozdrav kući lijepih žena
» Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?
» Danci nude virtualno premlaćivanje žena
» Ewo i jedna tetowirana =)
» Još jedna femme

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Dnevnik-
Forum(o)Bir: