Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Nož i ljepota

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Nož i ljepota Empty
PostajNaslov: Nož i ljepota   Nož i ljepota Emptysub stu 07, 2009 7:02 am

Što mislite o estetskoj kirurgiji? Da li (bi)ste ikada otišle pod nož u ime ljepote?

Aleksandra Grdić je nedavno rekla da su cure koje tvrde/misle da su prirodne grudi bolje zapravo licemjerne. Ja ne kužim šta je tu njoj licemjerno, ali OK - napad je najbolja obrana Laughing . Koje je vaše mišljenje o silikonskim grudima? Da li bi vam smetalo da cura koja vam se sviđa ima silikone?
Evo, meni se to ne bi sviđalo - "Za mene samo prirodno."! Smile
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Nož i ljepota Empty
PostajNaslov: Re: Nož i ljepota   Nož i ljepota Emptysub stu 07, 2009 8:50 am

Silikonske grudi mi nikako ne djeluju prirodno,ali baš me zanima dal se i na dodir kuži razlika?
Samoj mi ne pada na pamet ići pod nož ni u kojem slučaju (uključujući i liposukciju).
I work with what God gave me show
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Nož i ljepota Empty
PostajNaslov: Re: Nož i ljepota   Nož i ljepota Emptysub stu 07, 2009 11:09 am

Silikonske grudi su mi jednostavno odvratne, nešto što nikada ne bi napravila, a cura s njima mi se nikada ne bi svidjela.Ne volim velike sise, ne volim plastične, tako da to predstavlja jedno veliko ne.
Ikada na operaciju? Nemam pojma, da budem iskrena, vjerojatno ne, barem ne na neki ozbiljniju budući da uvijek postoji šansa da sjebu.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Nož i ljepota Empty
PostajNaslov: Re: Nož i ljepota   Nož i ljepota Emptysub stu 07, 2009 11:20 am

Slažem se s Uh Huh Her. Ne volim velike sise, pogotovo ne na sebi. Ja sam oduvijek išla suprotno trendu želje za velikim sisama. Cure u mom razredu su htjele veće, ja sam htjela manje. Još uvijek želim manje. Za smanjenje istih bih išla pod nož. Još pogotovo kad ostarim, i kad gravitacija učini svoje. Very Happy Ali silikone ne hvala, bljak. I to je jedina stvar zbog koje bih išla pod nož.
Što se tiče cura, kao što rekoh, silikoni su mi grozni, ali još bi mi bilo gore da ima silikone u usnama. Zamislite, spavate s curom koja ima silikonska usta, probudite se ujutro, a njoj gornja usna na lijevoj, donja na desnom obrazu, bljaaaaaaak.....
Međutim, kad bi mi osoba rekla da je strašno nestretna zbog nekog svog fizičkog nedostatka i da želi na plastičnu operaciju, ne bih joj rekla "budi zadovoljna s tim što imaš" nego bih je potakla na to. Ako bi to nekoga zaista usrećilo, go for it. Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Nož i ljepota Empty
PostajNaslov: Re: Nož i ljepota   Nož i ljepota Emptypet stu 20, 2009 4:46 pm

Međutim, kad bi mi osoba rekla da je strašno nestretna zbog nekog svog fizičkog nedostatka i da želi na plastičnu operaciju, ne bih joj rekla "budi zadovoljna s tim što imaš" nego bih je potakla na to. Ako bi to nekoga zaista usrećilo, go for it.
Tako i ja.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nož i ljepota Empty
PostajNaslov: Re: Nož i ljepota   Nož i ljepota Empty

[Vrh] Go down
 
Nož i ljepota
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Rasprave :: Pro et contra-
Forum(o)Bir: