Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina?

Go down 
+4
Nepenthe
Uh Huh Her
aaaa
Judina sestra
8 posters
Autor/icaPoruka
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina? Empty
PostajNaslov: Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina?   Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina? Emptyčet ruj 24, 2009 2:43 pm

Jeste li promijenile mnogo stilova ili ste ostale pri istom? Jeste li ih promijenile samo par? Kakvi su bili? Što je utjecalo na promjenu iz jednog u drugi? Pišite! Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Gost
Gost




Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina? Empty
PostajNaslov: Re: Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina?   Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina? Emptyned ruj 27, 2009 12:08 pm

redovito mijenjam donji veš!!! baš svaki dan!!! hehe

no ozbiljno, nisam vanjski izgled nikada ništa drastično mijenjala.
jedino ozbiljno, pustila bih kosu pa se na kratko ošišala i tako svako malo...no što se obleke tiče ne, uvijek neki sportski đir, naravno uz ušminkavanje u službene svrhe (to se ne računa kao promjena, nego kakti pokazivanje ozbiljnosti...bla)
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina? Empty
PostajNaslov: Re: Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina?   Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina? Emptypet lis 09, 2009 7:34 am

od male štreberice koja nije htjela čuti ni za u od uređivanje do plavuše koja je nedavno pljunula 400 kn za sjenilo... ali tak je bilo dobro... Embarassed preporučio mi ga je tip u parfumeriji koji je bio tak gay da sam mu zavidjela na manikuri... Laughing
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina? Empty
PostajNaslov: Re: Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina?   Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina? Emptypet lis 09, 2009 11:13 am

Od šminkerice koja je u 5. osnovne izgledala kao da ide u srednju, preko prave grungerice koja izgleda kao narkomanka iz 90-ih do sada neke indie-femme cure koja je nekada i previše opsjednuta odjećom i to pogotovo hlačama.
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina? Empty
PostajNaslov: Re: Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina?   Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina? Emptysub lis 10, 2009 7:23 am

Spontano. Modu i trendove nikada ne slijedim (niti me to uopće zanima), nego biram i nosim ono što se meni sviđa i što odražava moj karakter i svjetonazor. Volim (poslovnu) eleganciju, ali najdraži mi je gotički stil - black (leather). U duši sam ipak gotičarka. Smile
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 33
Lokacija : blizu Sunca

Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina? Empty
PostajNaslov: Re: Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina?   Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina? Emptyuto lis 13, 2009 1:45 am

počinjem kao obična curica, zatim depresivna tinejđerka stalno u crnom, a sad sam...a neznam Smile još uvijek preferiram crno, al ga začinim maramama, palestinkama, jako plavim starkama...trenutno obožavam mašnice, leptireke, cveteke u kosi Laughing šminkanje...obožavam plavu olovku, i standardnu crnu, naravno...
što se kose tiče, prvo sam bila prirodno smeđa, pa sam nabacila neke emo crvene i ljubičaste premene, pa sam bila crna s ljubičastim odsjajem i evo me sad crvene Smile
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina? Empty
PostajNaslov: Re: Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina?   Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina? Emptyčet lis 22, 2009 2:52 pm

ja sam baba:) Ja volim traperice, balerinkice, vestice bijele, duge, debele oglice..... Neki to zovu stil profesorica:)
[Vrh] Go down
punk_kitten

punk_kitten


Posts : 20
Join date : 06.07.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina? Empty
PostajNaslov: Re: Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina?   Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina? Emptypet pro 04, 2009 2:09 pm

Nisam se bas previse mijenjala...od 14e furam punk stil koji je vecinom bio prilicno stalan u ukusima, samo sam ga doradjivala (vise 80's tip droljastog punka), jedino sam oko 16e postala zakacena za Oi! glazbu pa sam neko vrijeme izgledala bas kao deckic, furala tregere, kracu kosu i sl. U 20. god. sam otkrila svu ljepotu japanskih alternativnih stilova i od tada to furam uz svoj klasicni punk stil no moram reci da su japanci vrlo brzo zadominirali mojim ormarom i sad trosim bolesne kolicine para na te gluposti xD Ali kad me veseli... Oduvijek sam imala nekako dve vrste karaktera, jedan malo buntovniji, zesci i tu mi je oduvijek punk stil nekako pasao. Ali od pocetka sam u njega unosila neke slatke elemente tipa roza boja, plisane igracke, roze haljinice i sljokaste ukosnice uz marte i sl. tako da kada sam otkrila japance otkrila sam i savršen stil za taj svoj drugi dio karaktera koji bolesno pati na rozo i stvari ko da su ispale iz neke sick fairytale barbie bajke xD Pa sad kad i to furam osjecam se napokon potpuno haha, samo mijenjam stil ovisno o tome kako se osjecam koji dan. Vjerujem da cu se jos mijenjati tijekom godina, oduvijek sam voljela eksperimentiranja i mislim da ce to najvise biti doradjivanje vlastitog stila i unosenje nekih novih elemenata. Ali uvijek sam bila i vjerujem da cu biti nekom opcem okviru u kojem su moji ukusi nepromijenjivi.
[Vrh] Go down
Rijecka Riba

Rijecka Riba


Posts : 18
Join date : 15.11.2012
Lokacija : Rijeka

Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina? Empty
PostajNaslov: Re: Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina?   Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina? Emptyčet stu 15, 2012 6:01 am

Kao prvo bi rekla da mi je naraslo samopouzdanje s godinama te sam pocela puno vise volit sebe i slobodnije se oblacit.
presla sam od andro stila sa 16 do leather/goticarke u stiklama korzetima i minicama danas sa 22.
zaljubljena u sebe i volim pokazivat svoje tijelo u punom sjaju dok sam ga prije vise skrivala
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina? Empty
PostajNaslov: Re: Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina?   Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina? Empty

[Vrh] Go down
 
Kako se vaš stil oblačenja, šminkanja, frizure itd. mijenjao tokom godina?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako biste opisali svoj stil oblačenja?
» 2000 godina represije ljudske SEKSUALNOSTI
» Kako i kad ste shvatile da ste gay i/ ili lipstick
» kako treba glasit naslov
» The story of us- iliti kako smo se upoznale

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Modni kutak :: Odjeća-
Forum(o)Bir: