Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Veza na daljinu

Go down 
+2
malena20
Nepenthe
6 posters
Autor/icaPoruka
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Veza na daljinu Empty
PostajNaslov: Veza na daljinu   Veza na daljinu Emptyčet ruj 03, 2009 1:08 pm

"Daleko od očiju, daleko od srca" ili "Prava ljubav sve pobjeđuje"?


Zadnja promjena: Nemam curu; pet lis 23, 2009 1:31 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

Veza na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu Emptysub ruj 05, 2009 2:17 am

Probala i ne bih to ponovila. Ta daljina je prava tortura, znaš da imaš nekog tko te voli, ali ti jednostavno često treba zagrljaj i blizina te osobe, riječi i poruke nekad nisu dovoljne...i to po meni može čovjeka izluditi.
[Vrh] Go down
Prada><GirL




Posts : 31
Join date : 02.09.2009
Lokacija : Dubrovnik

Veza na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu Emptysub ruj 05, 2009 2:46 am

.


Zadnja promjena: Prada><GirL; pet oľu 18, 2011 6:15 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Veza na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu Emptypon stu 30, 2009 8:05 pm

Za curu koju volim presla bi mora i planina..
Do sada sam imala 4 veze u trajanju od 6 do 9mj i sve su bile na daljinu.. i to 400+km..
Tesko jest, ali gurala sam i islo je te smo bile happy ali je i mucenje
Najgore mi je kada mi pocne falit i htjela bi ju kraj sebe a nemogu =((
Sada ipak izbjegavam vezanje za cure cija je udaljenost veca od 100km ali nikada se nezna


EDIT
Zadnjih 4mj veze od 9mj sam zivjela zajedno sa curom i to je bilo neopisivo lijepo iskustvo..
Al eto nisam imala srece da se ponovi a i ja sam se dosta selila u zadnje vrijeme..
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Veza na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu Emptyuto pro 01, 2009 5:48 am

Nije to ono pravo, 2 mjeseca i ajde bok, jednostavno ne ide.
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

Veza na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu Emptyuto pro 01, 2009 6:01 am

malena20 je napisao/la:
Probala i ne bih to ponovila. Ta daljina je prava tortura, znaš da imaš nekog tko te voli, ali ti jednostavno često treba zagrljaj i blizina te osobe, riječi i poruke nekad nisu dovoljne...i to po meni može čovjeka izluditi.

Ajme nemrem vjerovati da sam ovo napisala...izgleda da neću biti karakter Rolling Eyes , jer mi se smiješi jedna takva veza.....uffffff...neznam što više misliti o toj daljini, majko moja Neutral
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Veza na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu Emptyuto pro 01, 2009 9:12 am

malena20 je napisao/la:
malena20 je napisao/la:
Probala i ne bih to ponovila. Ta daljina je prava tortura, znaš da imaš nekog tko te voli, ali ti jednostavno često treba zagrljaj i blizina te osobe, riječi i poruke nekad nisu dovoljne...i to po meni može čovjeka izluditi.

Ajme nemrem vjerovati da sam ovo napisala...izgleda da neću biti karakter Rolling Eyes , jer mi se smiješi jedna takva veza.....uffffff...neznam što više misliti o toj daljini, majko moja Neutral

Možeš se odselit do/kod nje?
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Veza na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu Emptyuto pro 01, 2009 9:51 am

Razz Razz
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

Veza na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu Emptyuto pro 01, 2009 2:16 pm

Nemam curu je napisao/la:
malena20 je napisao/la:
malena20 je napisao/la:
Probala i ne bih to ponovila. Ta daljina je prava tortura, znaš da imaš nekog tko te voli, ali ti jednostavno često treba zagrljaj i blizina te osobe, riječi i poruke nekad nisu dovoljne...i to po meni može čovjeka izluditi.

Ajme nemrem vjerovati da sam ovo napisala...izgleda da neću biti karakter Rolling Eyes , jer mi se smiješi jedna takva veza.....uffffff...neznam što više misliti o toj daljini, majko moja Neutral

Možeš se odselit do/kod nje?

uffff faks prvo završiti treba...pa će sve biti valjda kolko tolko lakše...jel se slazes samnom?? tongue
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Veza na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu Emptysri pro 02, 2009 2:53 am

malena20 je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:
malena20 je napisao/la:
malena20 je napisao/la:
Probala i ne bih to ponovila. Ta daljina je prava tortura, znaš da imaš nekog tko te voli, ali ti jednostavno često treba zagrljaj i blizina te osobe, riječi i poruke nekad nisu dovoljne...i to po meni može čovjeka izluditi.

Ajme nemrem vjerovati da sam ovo napisala...izgleda da neću biti karakter Rolling Eyes , jer mi se smiješi jedna takva veza.....uffffff...neznam što više misliti o toj daljini, majko moja Neutral

Možeš se odselit do/kod nje?

uffff faks prvo završiti treba...pa će sve biti valjda kolko tolko lakše...jel se slazes samnom?? tongue

Slažem se, ali ne poznajem te, pa ne znam ni čime se baviš i razloge zbog kojih se ne možeš preseliti. tongue Želim ti puno sreće & uspjeha, i s faxom i s curom. Smile
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

Veza na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu Emptysri pro 02, 2009 7:41 am

Da ne quotam sve, hvala ti Nemam curu, također želim uspjeh u traženju te cure, da promjeniš malo nick Laughing
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Veza na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu Emptysri pro 02, 2009 8:42 am

malena20 je napisao/la:
Da ne quotam sve, hvala ti Nemam curu

Nema na čemu, srećo. Smile

Citat :
također želim uspjeh u traženju te cure,

toda raba (puno hvala)!

Citat :
da promjeniš malo nick Laughing

Rolling Eyes Judina, can I change my nick somehow? scratch Laughing
[Vrh] Go down
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Veza na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu Emptysri pro 02, 2009 9:05 am

U postavkama di su mjenjas profil mozes i nick, tako sam i ja..
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Veza na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu Emptysri pro 02, 2009 11:40 am

Može. Ne bi birala takvu situaciju,ali potrudila bi se da uspije. Kad sam bila mlađa mi je to bilo nezamislivo.
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

Veza na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu Emptysri pro 02, 2009 11:50 am

[quote="Nepenthe"]
malena20 je napisao/la:


Citat :
da promjeniš malo nick Laughing

Rolling Eyes Judina, can I change my nick somehow? scratch Laughing

Awwww ona zbog mene mijenja nick....osjećam se počašćeno wow
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Veza na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu Emptysri pro 02, 2009 12:05 pm

[quote="malena20"]
Nepenthe je napisao/la:
malena20 je napisao/la:


Citat :
da promjeniš malo nick Laughing

Rolling Eyes Judina, can I change my nick somehow? scratch Laughing

Awwww ona zbog mene mijenja nick....osjećam se počašćeno wow

Noooo, no, no... Laughing it's not because of you, it's because I didn't like it anymore. tongue Nisam imala neku inspiraciju kada sam birala svoj prvi nick. Sjećam se onih majica s natpisom "Nemam curu", koje su jedno vrijeme bile fora/in... a kako nemam curu, pomislila sam "ok, dat ću si takav nick". Smile
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

Veza na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu Emptysri pro 02, 2009 12:07 pm

Drugim riječima preponosna da bi priznala, I thought so Razz
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Veza na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu Emptysri pro 02, 2009 12:21 pm

Wait. Pa ja uopće nisam odgovorila na temu (a tu meljem... Laughing ). Pa ovaj, daljina... hm, hm. Koliko je to daleko? Makes no difference. Ako bih jako voljela tu određenu damu i bilo bi mi jako stalo do nje/nas, nema te stvari koju ne bih učinila. Ako bi to značilo napustiti grad (a KA je, fala nebesima, tako jednostavno napustiti Razz ) ili možda napustiti državu, there is nothing that would stop me.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Veza na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veza na daljinu   Veza na daljinu Empty

[Vrh] Go down
 
Veza na daljinu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Likovna umjetnost-
Forum(o)Bir: