Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti

Go down 
+14
agasta_l
ankh
femina
Sekhmet
aaaa
Djevojcura
nivescelzijus
malena20
Erzsebet
Uh Huh Her
She Glows In The Dark
complex_particle
rain
Judina sestra
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 3 Emptyuto lip 23, 2009 11:28 am

Ja sam pala na ravnom!To je sigurno urota pločnika protiv mene!Da ne pričam o tome kako je kad voda iz klime počne kapati po zidu!Mislim da se sve na ovom svijetu urotilo protiv mene jer sam lipstick!
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 3 Emptyuto lip 23, 2009 11:33 am

Uuu, pločnik i klima...That beats slijepca u slučaju kiddo! Eto, kiddo, vidiš da nisi sama, ima nas još i to s gorim iskustvima... Laughing
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 3 Emptyuto lip 23, 2009 11:35 am

Uh Huh Her je napisao/la:
Da ne pričam o tome kako je kad voda iz klime počne kapati po zidu!Mislim da se sve na ovom svijetu urotilo protiv mene jer sam lipstick!

Da, to je kao u Princu tame, kad ona zelena tekućina počne kapati prema stropu...ali dobro, to onda valjda znači da je ona plava Sotonina kći ustvari i sama lipstick...jadnica. Neshvaćena je.
[Vrh] Go down
kiddo

kiddo


Posts : 10
Join date : 22.06.2009
Dob : 34
Lokacija : zg

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 3 Emptyuto lip 23, 2009 11:50 am

hvala.. curke

pusam vas sve :*

i plochnik.. i klimu.. i paradajz.. i rajchicu..

alien
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 3 Emptyuto lip 23, 2009 11:12 pm

Eto, vjerovatno smo sad sve dobro prošle na IQ testu. Smile This was really fun! Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
kiddo

kiddo


Posts : 10
Join date : 22.06.2009
Dob : 34
Lokacija : zg

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 3 Emptysri lip 24, 2009 4:02 am

ja sam uvijek fun

Very Happy
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 3 Emptyuto ruj 22, 2009 3:39 pm

ne bih znala
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 3 Emptysri pro 02, 2009 1:21 pm

Ja jos nisam imala nikakvih ruznih iskustva jer sam lipstick.. Shocked Suspect

A i tipove lako odjebem kad im kazem da imam curu (ne da sam lez) i obicno dobiju zivcani slom lol!

Niti me ikada mucilo to sto sam lipstick na bilo koji nacin, jako mi je drago da sam zenstvena a ne butch cheers

I upravo to sto nikako ne izgledamo kao lezbe bi u zivotu trebala biti prednost jer ipak veca je diskriminacije od str8 ljudi prema lezbama nego od butch prema lipstick.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti   Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Konkretni događaji nevidljivosti i neshvaćenosti
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Rasprave :: Biti lipstick-
Forum(o)Bir: