Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Eutanazija - da ili ne?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Eutanazija - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Eutanazija - da ili ne?   Eutanazija - da ili ne? Emptysri srp 15, 2009 2:42 pm

Šta mislite o eutanaziji, jeste li za ili protiv te zašto?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 33
Lokacija : blizu Sunca

Eutanazija - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Eutanazija - da ili ne?   Eutanazija - da ili ne? Emptysri srp 15, 2009 5:06 pm

misliš na aktivnu il pasivnu?
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Eutanazija - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Eutanazija - da ili ne?   Eutanazija - da ili ne? Emptyčet srp 16, 2009 3:15 am

Ako čovjek ima pravo na dostojanstven život, treba imati pravo i na dostojanstvenu smrt. Ne odlučujemo o trenutku kada ćemo se roditi, ali ne vidim zašto se nekome tko je već osuđen na patnju, bol i muku koju ne može podnjeti a s kojom je prisiljen "živjeti" ne bi dozvolilo da se oslobodi toga, ako ta osoba to sama želi. Ipak, nikada ne bih voljela biti u koži čovjeka koji će nekoga eutanizirati, a ne daj Bože i doći u takvo stanje da moram moliti za eutanaziju No
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Eutanazija - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Eutanazija - da ili ne?   Eutanazija - da ili ne? Emptysub srp 18, 2009 5:21 am

Nemam curu je napisao/la:
Ako čovjek ima pravo na dostojanstven život, treba imati pravo i na dostojanstvenu smrt. Ne odlučujemo o trenutku kada ćemo se roditi, ali ne vidim zašto se nekome tko je već osuđen na patnju, bol i muku koju ne može podnjeti a s kojom je prisiljen "živjeti" ne bi dozvolilo da se oslobodi toga, ako ta osoba to sama želi. Ipak, nikada ne bih voljela biti u koži čovjeka koji će nekoga eutanizirati, a ne daj Bože i doći u takvo stanje da moram moliti za eutanaziju No


slažem se u potpunosti
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Eutanazija - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Eutanazija - da ili ne?   Eutanazija - da ili ne? Emptypon srp 20, 2009 12:00 pm

Pravo na smrt je po meni sastavni dio prava na život prema članku 2 Europske konvencije za zaštitu ljudskih prava i temeljnih sloboda.
Ako je u velikoj većini zemalja dopušten abortus mislim da bi i eutanazija trebala biti dopuštena. I vjerojatno stvar i ide u tom smjeru,samo treba polako jer bi se digle na noge sve moguće vjerske zajednice.
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Eutanazija - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Eutanazija - da ili ne?   Eutanazija - da ili ne? Emptyčet ruj 03, 2009 7:39 am

afrathevamp je napisao/la:
Pravo na smrt je po meni sastavni dio prava na život prema članku 2 Europske konvencije za zaštitu ljudskih prava i temeljnih sloboda.
Ako je u velikoj većini zemalja dopušten abortus mislim da bi i eutanazija trebala biti dopuštena. I vjerojatno stvar i ide u tom smjeru,samo treba polako jer bi se digle na noge sve moguće vjerske zajednice.

Vjerske zajednice su već toliko dugo na nogama da me čudi kako još/već nisu pali s nogu od silnog stajanja! Surprised
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Eutanazija - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Eutanazija - da ili ne?   Eutanazija - da ili ne? Emptyčet ruj 03, 2009 8:05 am

Nemam curu je napisao/la:
afrathevamp je napisao/la:
Pravo na smrt je po meni sastavni dio prava na život prema članku 2 Europske konvencije za zaštitu ljudskih prava i temeljnih sloboda.
Ako je u velikoj većini zemalja dopušten abortus mislim da bi i eutanazija trebala biti dopuštena. I vjerojatno stvar i ide u tom smjeru,samo treba polako jer bi se digle na noge sve moguće vjerske zajednice.

Vjerske zajednice su već toliko dugo na nogama da me čudi kako još/već nisu pali s nogu od silnog stajanja! Surprised
haha, baš! već stoljećima stoje, kako ih ne bole noge?! Pa ako bar neće sjesti iz ovih razloga, onda neka bar sjednu iz zdravstvenih!
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Sponsored content





Eutanazija - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Eutanazija - da ili ne?   Eutanazija - da ili ne? Empty

[Vrh] Go down
 
Eutanazija - da ili ne?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Rasprave :: Pro et contra-
Forum(o)Bir: