Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Pozdrav svima ^__^ !

Go down 
+3
Nepenthe
Dreamer
punk_kitten
7 posters
Autor/icaPoruka
punk_kitten

punk_kitten


Posts : 20
Join date : 06.07.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Pozdrav svima ^__^ ! Empty
PostajNaslov: Pozdrav svima ^__^ !   Pozdrav svima ^__^ ! Emptypon srp 06, 2009 1:02 pm

Slucajno sam naisla na ovaj forum i odusevila se pa sam se odlucila prikljuciti kitty dance

Inace sam bi i obozavam femme cure. Ovako neki interesi u zivotu su mi:

muzika; vecinom punk i 80'e ali volim puno toga poslusati i ne ogranicavam se u tom pogledu...volim inovativnost i otkacenost uglavnom, ljude koji stvaraju nesputani...volim i neke japanske izvodjace ali japansku muziku jos uvijek istrazujem... volim i izlaske na razlicita mjesta, u zadnje vrijeme sam vecinom na punk, gothic i rockabilly dogadjanjima.

zatim moda, u tom pogledu sam opsjednuta lol Embarassed obozavam shopping i opcenito izrazavanje odjevnim stilom, za mene je moda vrst umjetnosti i jedna od mojih glavnih zivotnih preokupacija. nosim razne stilove a i sama volim nesto smuckati, no neka konstanta u mom stilu su pastelne boje (pogotovo roza! ovisnik sam), leopard i karirani uzorak, šljokičaste, čupave i trashy stvari, velika kosa (tapir sam) i opcenito puno over the top otkacenih stvari (npr. torba u obliku cajnika, sesirici u obliku torte i sl. stvari na koje popizdim). obozavam kada se odjeca referira na hranu hahaha (jos jedna moja preokupacija ;D)... sto se tice tih otkacenih over the top stvari, japanska moda je presavrsena i puna takvih inspiracija pa me jako zanima (lolita, decora, fairy kei itd.)....isto obozavam sivati i izradjivati raznolike stvari, hobby art, diy opcenito ali ne stignem previse u zadnje vrijeme radi faksa tako da mi to jako fali. isto luda sam za raznim vrstama ukrasavanja tijela, piercing, tattoo...trenutno imam samo dva pirsa ali imam u planu daljnju nadogradnju Smile voljela bi imati i velik broj tetovaza po tijelu, to mi je prekrasno na curama.

od nekih drugih stvari koje me interesiraju i sto volim: obozavam sf knjige i filmove, japansku kulturu i jezik, izlaske u neke otkacene klubove i koncerte, mačke, video igre, animee i mange, bolesno slatke stvari japan imported, slatkise (cokoladu u svim oblicima, jagode, puding...) i finu papicu (japanska, meksicka, mediteranska kuhinja...), latex, lak, dominantne cure, s/m, kinky sex, suicide girls i burning angel....sto se tice cura imam stvarno siroki ukus no generalno preferiram alternativke, nesto mi je preneodoljivo u ispirsanim i tetoviranim curama. ali prvenstveno mi je bitno kako si kliknem s nekom curom, neki visi osjecaj slaganja tako da nemam neki odredjeni ukus bas ^_^ zene su mi opcenito prelijepa bica.

neke stvari koje ne volim xD : zadrte i netolerantne ljude, kisu, prevruce vrijeme, ukiseljene krastavce, meso, voćni čaj, smeđu i kaki boju, kukce, crve i larve (imam fobiju)


Eto u kratko sam se malo opisala i drago mi je da sam vas se pridruzila ovdje =) <3


hello kitty
[Vrh] Go down
Dreamer

Dreamer


Posts : 54
Join date : 30.04.2009
Dob : 31
Lokacija : Zagreb

Pozdrav svima ^__^ ! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svima ^__^ !   Pozdrav svima ^__^ ! Emptypon srp 06, 2009 2:02 pm

yay japan, japanska muzika, anime, mange, itd. volis oshare kei?

i hobby art <3


welcome ^_^ ~
[Vrh] Go down
punk_kitten

punk_kitten


Posts : 20
Join date : 06.07.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Pozdrav svima ^__^ ! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svima ^__^ !   Pozdrav svima ^__^ ! Emptypon srp 06, 2009 2:16 pm

Hvala! Smile

Nazalost ne znam previse o oshare kei-u Embarassed Pogledala sam par spotova ali nije bas moj tip muzike pa sam odustala od daljnjeg istrazivanja...
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Pozdrav svima ^__^ ! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svima ^__^ !   Pozdrav svima ^__^ ! Emptypon srp 06, 2009 2:45 pm

welcome 3 Nice doll (avatar)! Smile
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 33
Lokacija : blizu Sunca

Pozdrav svima ^__^ ! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svima ^__^ !   Pozdrav svima ^__^ ! Emptypon srp 06, 2009 5:11 pm

hei, hei, baš si mi ''sjela'' ovim svojim uvodom....dobila sam nevjerojatno veliku želju vidjeti te, po mogućnosti s čajnik-torbom i šeširom u obliku torte

dobrodošla! želim ti ugodan boravak ovdje! Smile
[Vrh] Go down
punk_kitten

punk_kitten


Posts : 20
Join date : 06.07.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Pozdrav svima ^__^ ! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svima ^__^ !   Pozdrav svima ^__^ ! Emptypon srp 06, 2009 5:46 pm

Nemam curu - hvala! <3 : )

Alex Ray - hehe thanx! Very Happy cheers1 nazalost nemam jos torbu cajnik niti sesir u obliku torte ali nadam se da cu nabaviti kroz neko vrijeme (ovu sam torbu vrebala ali nazalost prodala se u crnoj TT_TT
http://cgi.ebay.com/NEW-FAUX-LEATHER-BLACK-TEAPOT-HANDBAG-PURSE_W0QQitemZ260414172615QQcmdZViewItemQQptZUS_CSA_WH_Handbags?hash=item3ca1e4edc7&_trksid=p4634.c0.m14.l1262&_trkparms)

ako imas myspace ili tak nesto mozes me vidjeti tamo Very Happy
[Vrh] Go down
Jackie Cane

Jackie Cane


Posts : 8
Join date : 06.07.2009
Dob : 36

Pozdrav svima ^__^ ! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svima ^__^ !   Pozdrav svima ^__^ ! Emptyuto srp 07, 2009 10:21 am

welcome 2 cheers1
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 34
Lokacija : zg

Pozdrav svima ^__^ ! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svima ^__^ !   Pozdrav svima ^__^ ! Emptyuto srp 07, 2009 2:44 pm

pozz i tebi mače cheers
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Pozdrav svima ^__^ ! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svima ^__^ !   Pozdrav svima ^__^ ! Emptyčet srp 09, 2009 7:09 am

Pozz Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pozdrav svima ^__^ ! Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svima ^__^ !   Pozdrav svima ^__^ ! Empty

[Vrh] Go down
 
Pozdrav svima ^__^ !
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pozdrav svima
» hajj...pozdrav svima...evo i mene..
» pozdrav
» pozdrav :)
» Pozdrav (pinepple14)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Upoznavanje-
Forum(o)Bir: