Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Gay "vibra"

Go down 
+4
pour femme
Virgin Mary
Sekhmet
She Glows In The Dark
8 posters
Autor/icaPoruka
She Glows In The Dark

She Glows In The Dark


Posts : 68
Join date : 03.05.2009
Dob : 37
Lokacija : pored jezera :)

Gay "vibra" Empty
PostajNaslov: Gay "vibra"   Gay "vibra" Emptyned lip 28, 2009 4:06 am

Jednom mi je jedna glupača (nemam druge riječi za tu osobu) dok sam joj se u razgovoru žalila na tipične probleme kako nemam curu,jer su sve ovakve ili onakve bla bla,rekla to ti je zato što nemaš gay vibru,misleći pritom na "nešto" što bi druge lezbe/bi cure trebale prepoznati u meni i reći: aha,ona je naša!Kad sam ju pitala da mi to malo pojasni rekla je točno ovim riječima:kajaznam...nekak mi se ne ponašaš ko lezba,nemaš taj pogled,to držanje....lijepa mi jesi ali si mi nekak ko straight cura....
Zgadio mi se način na koji je ona svoje mišljenje(dakle ja za nju nemam gay vibru) iznijela kao da ja općenito nisam nikome iz gay svijeta privlačna jer nisam njoj.

Pa bih ja vas sada htjela priupitati što vi mislite o tome?Dali nužno svi gay/bi ljudi imaju tu "vibru" koja ih razlikuje od straight svijeta, ili takvo što ne postoji?ako smatrate da postoji kako vi definirate tu "vibru"?

Ako ova tema ne spada baš pod seksualnost i zdravlje,my apologies,nisam znala gdje da ju drugdje stavim Embarassed
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Gay "vibra" Empty
PostajNaslov: Re: Gay "vibra"   Gay "vibra" Emptyned lip 28, 2009 7:14 am

Lol, dijelim tvoje mišljenje o toj curi. Hm, gay vibra bi valjda bilo naglašavanje lez/gay stereotipnog imidža, koji je toliko jeftin način isticanja, da ga samo budale koriste da istaknu svoj nedostatak osobnosti. Ne živciraj se oko ljudske gluposti, već je ismijavaj.Pali:)
[Vrh] Go down
Virgin Mary

Virgin Mary


Posts : 26
Join date : 25.05.2009
Dob : 39

Gay "vibra" Empty
PostajNaslov: Re: Gay "vibra"   Gay "vibra" Emptyned lip 28, 2009 8:03 am

Ovisi kako čitaš vibru. To je valjda ono nešto na što gaydar počinje da pišti. Izgled, držanje, stil oblačenja, prsten na palcu, pizda materina može odašiljati neke vibre, ali i ne mora. Jednako kao kad kruzaš last.fm profilima i gledaš najslušanije artiste, možeš dobiti hint, ali opet i ne moraš. Smile
[Vrh] Go down
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Gay "vibra" Empty
PostajNaslov: Re: Gay "vibra"   Gay "vibra" Emptyned lip 28, 2009 8:05 am

imas last.fm?
OT - ta tvoja frendica je kokos.
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 33
Lokacija : blizu Sunca

Gay "vibra" Empty
PostajNaslov: Re: Gay "vibra"   Gay "vibra" Emptyned lip 28, 2009 8:47 am

mislim da samo stereotipni imaju vibru na prvi pogled... i mislim da je to totalno glupost, ko i mišljenje tvoje frendice. al mislim da se svi sa time slažemo Smile
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Gay "vibra" Empty
PostajNaslov: Re: Gay "vibra"   Gay "vibra" Emptyned lip 28, 2009 9:49 am

Ja mislim da vibra postoji, ali da nema veze sa stereotipima, barem kod mene. Nekad to jednostavno znam vidjeti po pogledu cure ili sl. Možda tvoja frendica nije mislila na stereotipe, nego na neke druge nijanse po kojima ona "prepoznaje" gay cure!?
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Gay "vibra" Empty
PostajNaslov: Re: Gay "vibra"   Gay "vibra" Emptyned lip 28, 2009 9:57 am

pa ne bi baš rekla da postoji gay vibra, postoji seksi vibra tj. ono nešto što čini od obične cure zavodnicu i sad ovisno o tome kome uputiš taj "pogled" si gay/bi/straight (ako cura zavodi curu onda je u najmanju ruku biseksualna). ne želim sad braniti tu curu jer je njena izjava definitivno glupa, ali pretpostavljam da je mislila možda na to što u tvojem izgledu/ponašanju nije vidjela nešto što je stereotip za lezbe, pa je nesigurna da li si stvarno lezba ili samo malo 'švrljaš'... također iz svog iskustva mogu reći da to neko stereotipno gay ponašanje/izgled dodaje šanse da ti se cura počne upucavati ali ne i da će to biti uspješna veza, jer ako netko hoće nabrijanu lezbaču, a ti to nisi onda što će ti takve, jel tako Wink
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Gay "vibra" Empty
PostajNaslov: Re: Gay "vibra"   Gay "vibra" Emptyuto lip 30, 2009 10:18 am

Ja sam tu izjavu od te cure shvatila kao objašnjenje zašto She Glows In The Dark nema curu, što je totalna budalaština. Znači, da bi se svidjela nekoj curi, mora imati gay vibru. Glupost. Da, nikad se lez cure nisu zaljubljivale u strejt cure i nikad se gy dečki nisu zaljubljivali u strejt dečke. Rolling Eyes

Po njenom, definicija lezbijke nije žena koja voli seksualno i emotivno druge žene, nego žena koja seksualno i emotivno voli druge lez žene. Bullshit.
A ovo za gay vibru, može se uočiti neki detalj u/ na osobi koji se može protumačiti kao znak da je netko gay/lez. Ali to je sve tako individualno. Možemo pomisliti za neku osobu da je gay a ispadne da nije i obratno. Mislim da nema nekakvih sigurnih znakova osim stereotipa. A i stereotipi ponekad nisu gay. Imam frendicu koja je totalno boyish a bila je u životu samo s dečkima. Jedan poznanik mi je pričao da je u Njemačkoj, gdje živi, s mužem išao u neki kafić gdje je sjedilo nekoliko muškaraca u rozim majicama s dekolteima, imali su počupane obrve i feminizirano ponašanje. I taman kad je prijatelj mog poznanika htio prići jednom od njih, došlo je par cura i poljubilo te dečke u rozim majicama.
Mislim da je uglavnom za nekakav gay znak ili vibru smatrano manje ili veće odstupanje od izražene muževnosti kod muškaraca, i odstupanje nekakve, reći ću pomalo nespretno, ženskaste podložnosti kod žena. Ali takvih ljudi ima hiljadu a koji su hetero. tako da, rekla bih, we can never know who is gay and who isn't.
Mislim da mi kao lipstickice to možemo najbolje znati, jer se nama ljudi čude i govore "pa ne izgledaš/ne činiš se/ne ponašaš se/ kao lezbijka".
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Sponsored content





Gay "vibra" Empty
PostajNaslov: Re: Gay "vibra"   Gay "vibra" Empty

[Vrh] Go down
 
Gay "vibra"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» "Lesbian Bodies: Tribades, Tomboys and Tarts" by B. Creed [DOWNLOAD]
» "Ženski eros i civilizacija smrti" by Vjeran Katunarić
» Poziv na predstavu "U svoja 4 zida"!
» ne nuzno "trazim curu" topic
» Facebook "Nećemo pedere u Splitu"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Seksualnost-
Forum(o)Bir: