Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 ******** svima nepoznata al dovoljno zanimljiva :P

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
lelalana




Posts : 2
Join date : 09.06.2009

******** svima nepoznata al dovoljno zanimljiva :P Empty
PostajNaslov: ******** svima nepoznata al dovoljno zanimljiva :P   ******** svima nepoznata al dovoljno zanimljiva :P Emptyuto lip 09, 2009 2:59 am

new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here heheheh samo da se zna Very Happy
ne znam sto al me djevojke privlace
nekad davno u 5om razredu sam imala samooo kisssssesssssssss sa jednom fkt prelijepom curom,to smo mi kaoo zaboravile
al ja sad svaku lijepu plavu curu,mada ja nisam plava,privlace me uzasno
nisam onaj tip kome se svidjaju cure koje se "prave"da su kao muskarci
interesuje me da li ima neka djevojka plava lepaaaaa za neko druzenje Very Happy
etoo
kissssssssssssssssssssssss rendeer [b]
[Vrh] Go down
lelalana




Posts : 2
Join date : 09.06.2009

******** svima nepoznata al dovoljno zanimljiva :P Empty
PostajNaslov: Re: ******** svima nepoznata al dovoljno zanimljiva :P   ******** svima nepoznata al dovoljno zanimljiva :P Emptyuto lip 09, 2009 3:00 am

lelalana je napisao/la:
new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here new here heheheh samo da se zna Very Happy
ne znam sto al me djevojke privlace
nekad davno u 5om razredu sam imala samooo kisssssesssssssss sa jednom fkt prelijepom curom,to smo mi kaoo zaboravile
al ja sad svaku lijepu plavu curu,mada ja nisam plava,privlace me uzasno
nisam onaj tip kome se svidjaju cure koje se "prave"da su kao muskarci
interesuje me da li ima neka djevojka plava lepaaaaa za neko druzenje Very Happy
etoo
kissssssssssssssssssssssss rendeer [b]
[quote]

nadam se da ce neka skupiti hrabrosti i javiti se Very Happy :*** king
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

******** svima nepoznata al dovoljno zanimljiva :P Empty
PostajNaslov: Re: ******** svima nepoznata al dovoljno zanimljiva :P   ******** svima nepoznata al dovoljno zanimljiva :P Emptyuto lip 09, 2009 5:12 am

Nadam se da ćeš naći nekoga! Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Sponsored content





******** svima nepoznata al dovoljno zanimljiva :P Empty
PostajNaslov: Re: ******** svima nepoznata al dovoljno zanimljiva :P   ******** svima nepoznata al dovoljno zanimljiva :P Empty

[Vrh] Go down
 
******** svima nepoznata al dovoljno zanimljiva :P
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ..................bok svima....................
» Oi! Zdravo! Ave! (jel sad dovoljno dugacak naslov?:-))
» cao svima
» hello svima :)
» cao svima :))

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Upoznavanje-
Forum(o)Bir: