Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!

Početna stranicaLipstick portalCalendarFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLogin

Share | 

"Ženski eros i civilizacija smrti" by Vjeran Katunarić

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Erzsebet
Lesbian Vampire

Dob : 27

PostajNaslov: "Ženski eros i civilizacija smrti" by Vjeran Katunarić   ned lip 07, 2009 1:49 pm

Feministički klasik u Hrvata koji datira još iz 1985. Preispituje feminizam, ženski pokret, marksizam i Comtea.

Jel' čitao itko?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Djevojcura

PostajNaslov: Re: "Ženski eros i civilizacija smrti" by Vjeran Katunarić   ned lip 28, 2009 6:11 am

čitala davnih dana prije 8 god negdje- one koje me znaju, znaju da me tad žestoko prao feminizam i da sam stalno plazila po knjižnicama

ima još jedna od njega: Bogovi, elite..mislim da se zove..tako nekako

ima dobrih stvari Cool
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Nepenthe
Dark angel

Dob : 34

PostajNaslov: Re: "Ženski eros i civilizacija smrti" by Vjeran Katunarić   ned lip 28, 2009 6:45 am

Djevojcura je napisao/la:
čitala davnih dana prije 8 god negdje- one koje me znaju, znaju da me tad žestoko prao feminizam

Tog se čak i ja sjećam (vidiš, life moves in mysterious ways)! lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: "Ženski eros i civilizacija smrti" by Vjeran Katunarić   Today at 3:17 am

[Vrh] Go down

"Ženski eros i civilizacija smrti" by Vjeran Katunarić
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ekskluzivno: Dio teksta engleske i talijanske verzije pjesme "Lako je sve"