Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Najgori lez-filmovi

Go down 
+10
Alex Ray
shpijunka
Dreamer
Nepenthe
Uh Huh Her
dozinho
Sekhmet
Judina sestra
Virgin Mary
Erzsebet
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptypet lip 05, 2009 3:40 pm

Potaknuta filmom kojeg sam večeras pogledala, otvaram ovu temu (budući da već imamo najbolje, možemo imati i najgore filmove).

Dakle, The Bostonians. Katastrofa, užasno dosadan film o kvazi-emancipiranoj djevojci iz Bostona koja na kraju pobjegne s muškarcem. Čak mi ni kostimi nisu bili dovoljno zanimljivi da bih se suzdržala od premotavanja filma. Definitivno jedan od No filmova.
[Vrh] Go down
Virgin Mary

Virgin Mary


Posts : 26
Join date : 25.05.2009
Dob : 39

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptypet lip 05, 2009 6:52 pm

Loving Anabelle
Treading Water (ili je meni bio iznimno dosadan)
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptysub lip 06, 2009 1:08 am

The book club. To je nekakav američki thrash, i gore od toga; dijalozi su neinteligentni i neduhoviti kad su to kao trebali biti, radnja je nerealna, likovi su portretirani stereotipno i necjelovito u toj streotipnosti...Naime, radi se o nekoj curi koja dolazi preko prijateljice koja joj se sviđa (a ona to ne zna, straight je i ima dečka), u nekakav ženski book club. Tamo, kao nova članica, preporučuje lezbijsku knjigu. I onda sve one čitaju tu knjigu, sve su strašno iznenađene jer su sve ah tako strašno straight, i onda počinju zamišljati sebe i tu pridošlicu u ljubavnom zagrljaju... To čak počinje raditi i najzadrtija od svih, neka kršćanka i homofob...Užas. Totalno sranje, boljelo me kad sam gledala. Very Happy
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptysub lip 06, 2009 2:43 am

Chasing Amy mi trenutno pada napamet
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptysub lip 06, 2009 6:20 am

Bilitis također. Katastrofa! Redatelj je neki pedofil koji slini nad polugolim tinejdžericama! Totalni trash!
[Vrh] Go down
dozinho

dozinho


Posts : 20
Join date : 25.04.2009
Dob : 46
Lokacija : zagreb; curitiba/BRA

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptypon lip 08, 2009 5:38 am

Go fish.....sve lezbijke su tamo predstavljene kao butch...barem ono sta sam uspjela pogledala...mozda se jedno natjeram pogledati do kraja..
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptypon lip 08, 2009 9:27 am

divingforpearls je napisao/la:
Meni je All Over Me bio uzasno dosadan, pogledala sam ga samo zbog Leishe Hailey ali stvarno... Nis posebno.

Također.Doduše, soundtrack je genijalan.The Truth About Jane je isto jedan od gorih.
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptypon lip 08, 2009 10:01 am

Fine mrtve djevojke. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptypon lip 08, 2009 10:24 am

Slažem se za All over me. dugo sam ga tražila zbog Leishe, jer sam je htjela vidjeti u nekoj drugoj ulozi osim u ulozi Alice. Ali mi je bio sranje.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Dreamer

Dreamer


Posts : 54
Join date : 30.04.2009
Dob : 31
Lokacija : Zagreb

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptypon lip 08, 2009 1:04 pm

Chasing Amy Rolling Eyes , The Truth About Jane i All Over Me.
[Vrh] Go down
shpijunka

shpijunka


Posts : 17
Join date : 09.06.2009
Lokacija : blizu fridgea

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptyuto lip 09, 2009 12:30 pm

lez girls iz L worda
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 33
Lokacija : blizu Sunca

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptyuto lip 09, 2009 1:21 pm

Nemam curu je napisao/la:
Fine mrtve djevojke. Rolling Eyes

zašto?
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptyuto lip 09, 2009 1:29 pm

Alex Ray je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:
Fine mrtve djevojke. Rolling Eyes

zašto?


Evo ja ću odgovoriti za sebe (naravno haha). Prvo, film je užasno stereotipan i ima stereotipni kraj... imam osjećaj kao da je Matanić ubacio čitavu gomilu u film jer se cijelo vrijeme trudi reći nešto jako važno, a ne uspijeva mu. Lezbijke su također ubačene u isti koš s PTSP-ovcima, ludim doktorom koji radi abortuse i ostalim likovima upitne normalnosti. Da ne spominjem da je jedna kao butch, sportski tip i "čvrsta", a druga (biseksualka!) kao "nježnija" i "ženstvenija". Bljuf.
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptyuto lip 09, 2009 1:32 pm

Alex Ray je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:
Fine mrtve djevojke. Rolling Eyes

zašto?

Jednostavno mi se ne_svi_đa! Stereotipan je. Njih dvije mi se nikako nisu sviđale, pogotovo ona butch što je uvijek bila nadrkana.
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 33
Lokacija : blizu Sunca

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptyuto lip 09, 2009 1:35 pm

a dobro, neznam, meni se sviđao. al mi je pre pre tužan bio...
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptyned lip 14, 2009 2:51 pm

Judina sestra je napisao/la:
The book club. To je nekakav američki thrash, i gore od toga; dijalozi su neinteligentni i neduhoviti kad su to kao trebali biti, radnja je nerealna, likovi su portretirani stereotipno i necjelovito u toj streotipnosti...Naime, radi se o nekoj curi koja dolazi preko prijateljice koja joj se sviđa (a ona to ne zna, straight je i ima dečka), u nekakav ženski book club. Tamo, kao nova članica, preporučuje lezbijsku knjigu. I onda sve one čitaju tu knjigu, sve su strašno iznenađene jer su sve ah tako strašno straight, i onda počinju zamišljati sebe i tu pridošlicu u ljubavnom zagrljaju... To čak počinje raditi i najzadrtija od svih, neka kršćanka i homofob...Užas. Totalno sranje, boljelo me kad sam gledala. Very Happy

Zaboravila si spomenuti da je gluma ravna osnovnoškolskim predstavama afro Danas sam ga pogledala čisto da se idem smijati nekom groznom filmu.No, nisam mogla No To je toliko sranje da se čak ne može ni smijati.
[Vrh] Go down
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptyčet lip 18, 2009 12:31 pm

svjetsko zensko nogometno prvenstvo
nije film ali je lez tematika u pitanju
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 33
Lokacija : blizu Sunca

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptyčet lip 18, 2009 12:39 pm

pour femme je napisao/la:
svjetsko zensko nogometno prvenstvo
nije film ali je lez tematika u pitanju

hvala ti što me uvijek uspiješ nasmijati the man
[Vrh] Go down
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptyčet lip 18, 2009 1:44 pm

aj barem neka korist od mojeg stalkanja po ovom forumu
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptyned lip 21, 2009 2:00 am

Uh Huh Her je napisao/la:
Judina sestra je napisao/la:
The book club. To je nekakav američki thrash, i gore od toga; dijalozi su neinteligentni i neduhoviti kad su to kao trebali biti, radnja je nerealna, likovi su portretirani stereotipno i necjelovito u toj streotipnosti...Naime, radi se o nekoj curi koja dolazi preko prijateljice koja joj se sviđa (a ona to ne zna, straight je i ima dečka), u nekakav ženski book club. Tamo, kao nova članica, preporučuje lezbijsku knjigu. I onda sve one čitaju tu knjigu, sve su strašno iznenađene jer su sve ah tako strašno straight, i onda počinju zamišljati sebe i tu pridošlicu u ljubavnom zagrljaju... To čak počinje raditi i najzadrtija od svih, neka kršćanka i homofob...Užas. Totalno sranje, boljelo me kad sam gledala. Very Happy

Zaboravila si spomenuti da je gluma ravna osnovnoškolskim predstavama afro Danas sam ga pogledala čisto da se idem smijati nekom groznom filmu.No, nisam mogla No To je toliko sranje da se čak ne može ni smijati.

Da, toliko je sranje da ga nisam mogla ni pogledato do kraja. došla sam blizu, ali nisam mogla. Užas, baš je sranje utoliko da se prestaneš smijati i počneš biti ozbiljno ljuta. Very Happy
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
simmien

simmien


Posts : 7
Join date : 16.07.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptyned srp 19, 2009 8:09 am

naj tresh tresheva.....hir it gous.........Maggie+Annie!!!!

a kad smo vec kod svega toga...jel tko gledao lesbian vampire killers? (igra u cinestaru)
[Vrh] Go down
claudine

claudine


Posts : 25
Join date : 26.04.2009
Dob : 40

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptypon srp 20, 2009 4:15 am

simmien je napisao/la:
naj tresh tresheva.....hir it gous.........Maggie+Annie!!!!

Laughing Laughing klasika lošeg lezbijskog filma!! KLA-SI-KA!

meni su više-manje svi lezbo filmovi loši. nekako su... dosadnjikavi. netko je napisao go fish... e, meni je sjajan taj film jer je loubađet i rađen od strane lezbijki. ali je gluma... Laughing . a sad... jesu, bučice su više manje sve... hm... dalje... da pogledam u komp Very Happy. uh, pobrisala sam loše filmove Very Happy. mislim da ništa ne može pobijediti megi i eni. ni-šta!
[Vrh] Go down
simmien

simmien


Posts : 7
Join date : 16.07.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptypon srp 20, 2009 5:24 am

da citiram...KLA SI KA! :-D

znam da je tema najgori lez filmovi, ali nije bas istina da su svi taakooo losi.
evo naprimjer FINGERSMITH http://www.imdb.com/title/tt0423651/
odlicna mini serija (2 nastavka)...radnja 19 stoljece, haljinice, lepe zene....ODLICNA GLUMA
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptypet kol 21, 2009 6:21 am

UBOJICE LEZBIJSKIH VAMPIRA Shocked

Išli smo to u kino gledati, da, platili smo, ali nismo ni očekivali da će biti TOLIKI trash, znali smo da je trash, ali taj film jednsotavno je nadmašio sve.Najgori film koji sam pogledala u životu.
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 33
Lokacija : blizu Sunca

Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Emptypet kol 21, 2009 8:14 am

baš sam o njemu razgovarala s curom, heheh, da zvuči zanimljivo, al dok sam pročitala sadržaj, znala sam da je shit. dakle, nisam pogriješila! hehehe
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najgori lez-filmovi Empty
PostajNaslov: Re: Najgori lez-filmovi   Najgori lez-filmovi Empty

[Vrh] Go down
 
Najgori lez-filmovi
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Film-
Forum(o)Bir: