Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?

Go down 
+21
Nepenthe
baba s kolačima
insatiable
Sekhmet
Electra
Amelie
Mya
scarlet
malena20
Djevojcura
Dreamer
Virgin Mary
Uh Huh Her
She Glows In The Dark
Niki
Erzsebet
tricky
Pulse
femina
aaaa
Judina sestra
25 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptysub svi 30, 2009 2:49 am

Navedite po čemu bi određena žena ili određene žene iz L worda bile vaš tip (od fizičkog izgleda do karaktera portretiranog u seriji)?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptysub svi 30, 2009 3:44 am

bette porter...hmm....nisam baš gledala puno gledala tu seriju (bez nekog posebnog razloga) ali koliko sam pohvatala: ona mi se čini onako ozbiljna poslovna žena koja zna što hoće, ima stila, ne smuca se puno okolo i kao Shane po*ebe svaku na koju naiđe...eto ne znam, kad sam je prvi put vidjela u seriji pomislila sam: ovako bih mogla ja biti kad budem starija....(sad imam tek 20 god Smile )
[Vrh] Go down
femina




Posts : 87
Join date : 23.05.2009

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptysub svi 30, 2009 4:10 am

Hm.. da, ni ja nisam baš nešto uspjela gledati seriju. Samo djelomično pa zato bi mi teško bilo odlučiti se koja od tih cura bi bila moj tip.

Što se tiče Bette, nekako osjećam da s njom imam određenih sličnosti (bez onog preljubničkog dijela jer to nikako nebih mogla) pa sam zato i stavila nju za avatar.
[Vrh] Go down
Pulse

Pulse


Posts : 23
Join date : 30.04.2009

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptysub svi 30, 2009 4:10 am

Helena Peabody.
Ženstvena,prekrasna,pametna,drska,samouvjerena,moćna,snažna ali istodobno i ranjiva.
P.S ona je jedina žena koju mogu slušati kako priča britanskim naglaskom a da se ne naježim od užasa.(Ne volim inače taj naglasak nikako):

Smile
[Vrh] Go down
Pulse

Pulse


Posts : 23
Join date : 30.04.2009

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptysub svi 30, 2009 4:11 am

Helena Peabody.
Ženstvena,prekrasna,pametna,drska,samouvjerena,moćna,snažna ali istodobno i ranjiva.
P.S ona je jedina žena koju mogu slušati kako priča britanskim naglaskom a da se ne naježim od užasa.(Ne volim inače taj naglasak nikako):

Smile
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptysub svi 30, 2009 4:12 am

british accent...na to se topim....ok malo OT... Embarassed
[Vrh] Go down
tricky

tricky


Posts : 16
Join date : 17.05.2009
Lokacija : zagreb

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptysub svi 30, 2009 4:18 am

bette ... ista smo struka, a karakterno dosta sličnosti . mislim da bi to bila zanimljiva kombinacija, ne nužno uspješna, ali bilo bi dobro dok traje Very Happy
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptysub svi 30, 2009 5:09 am

Bette je moja žena! Čini se da je popularna Laughing
[Vrh] Go down
Niki

Niki


Posts : 43
Join date : 04.05.2009
Dob : 38
Lokacija : zg

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptysub svi 30, 2009 5:26 am

Po fizičkom izgledu najviše Carmen , al njen lik mi je totalno bezveze. hm... po karakteru od likova mi je najbolje Jenny. Ona mi je nekako čudna i neobična cyclops
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptysub svi 30, 2009 5:34 am

I ja moram reći- Bette. zato jer je ženstvena, emocionalna i nježna, čvrsta, pametna, odlučna, zna šta želi, emancipirana, jaka, obrazovana, ne da na sebe...
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
She Glows In The Dark

She Glows In The Dark


Posts : 68
Join date : 03.05.2009
Dob : 37
Lokacija : pored jezera :)

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptysub svi 30, 2009 6:34 am

Uf ja sam imala razne faze...kad sam prvi put gledala seriju Shane mi je bila super..jer mi je imala nekako lijepo lice i pametne tužne oči.Papi mi je cool radi onog svog Latino talka i jer se pravi frajerica i womanizer a zapravo je real friend.Bette je prekrasna žena to definitivno,ali ponekad odaje nekakav snobizam,barem je takav dojam na mene ostavila.Ali ipak meni je Tasha naj naj..tak lijepa cura i odmjerena,malo povučena a opet vragolasta i još k tome vozi motor arrrrgh!!! Twisted Evil Veliki no no meni su Alice i Jenny...
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptysub svi 30, 2009 6:47 am

Jenny I love you i katarkterno i fizički, pogotovo fizički u petoj i šestoj sezoni. Sviđa mi se ta bijela put, crna kosa, predivne oči i stil općenito. Karakterno volim to što je beskompromisna i volim tu njezinu poveću dozu ludila i psihičke probleme, ne znam zašto me to inače uvijek privlači na curama. Jednostavno što su sezone išle dalje to sam uvijek skužila da bi se jako dobro slagala s Jenny. Uostalom, svi prijatelji su me jedno vrijeme zvali Jenny jer smo kao slične karakterno.
Alice mi također nije loša, a ni Helena.
[Vrh] Go down
Pulse

Pulse


Posts : 23
Join date : 30.04.2009

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptysub svi 30, 2009 7:41 am

I da,ispričavam se na duplom postu,zablokirao mi je komp bio nešto.
[Vrh] Go down
Virgin Mary

Virgin Mary


Posts : 26
Join date : 25.05.2009
Dob : 39

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptysub svi 30, 2009 10:43 am

Leigh.
[Vrh] Go down
Dreamer

Dreamer


Posts : 54
Join date : 30.04.2009
Dob : 31
Lokacija : Zagreb

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptysub svi 30, 2009 1:57 pm

Alice - i fizicki ali najvise zbog osobnosti; simpaticna, duhovita, vedra, etc.
[Vrh] Go down
Djevojcura

Djevojcura


Posts : 74
Join date : 09.05.2009
Lokacija : ZG

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptyčet lip 04, 2009 10:43 am

Helena
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptysub lip 06, 2009 1:02 am

Tina baš nije popularna, koliko vidim Very Happy
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 34
Lokacija : zg

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptysub lip 06, 2009 9:30 am

Carmen Laughing
[Vrh] Go down
Djevojcura

Djevojcura


Posts : 74
Join date : 09.05.2009
Lokacija : ZG

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptysub lip 06, 2009 9:54 am

Shocked Tina - naravno, pa kak sam na nju mogla zaboravit!

ona je meni presexy, baš mi divna u svakom smislu, pogotovo u 4 sezoni, ili 5? ne znam, sve mi se zmiksalo..

uglavnom, one epizode kad radi na filmu, pa je u onoj sexy ženstvenoj odjeći... da se čovjek zamisli ..in love
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptysub lip 06, 2009 1:45 pm

Meni je Tina u blicevima bila hot.
A Carmen izgleda odlično, ali mi je nekako...preobična.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
scarlet

scarlet


Posts : 18
Join date : 07.06.2009
Lokacija : zg

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptyned lip 07, 2009 8:18 am

uf carmen:)
no, nije daleko nit Helena, a i ona crvenokosa koja je mutila sa Jenny je poprilicno hot Laughing
[Vrh] Go down
Mya

Mya


Posts : 60
Join date : 25.04.2009
Lokacija : Zagreb

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptyned lip 07, 2009 8:46 am

Helena! Smile
[Vrh] Go down
Amelie




Posts : 18
Join date : 07.06.2009
Lokacija : Rijeka

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptyned lip 07, 2009 10:51 am

Fizicki Carmen definitivno... i Helena mi je prelijepa...a karakterno...hm...Bette mi je malo preozbiljna, sto nije nuzno lose al mozda mi je malo boring...karakterno nijedna konkretno...
[Vrh] Go down
Electra

Electra


Posts : 71
Join date : 29.05.2009

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptypon lip 08, 2009 1:21 pm

Carmen-najzgodnija. Alice-najduhovitija, luckasta,zbunjena,fora, a i ima dobar ukus u autima,pogotovo u 3.sezoni Smile
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Emptypon lip 08, 2009 2:16 pm

Bette, a Carmen za one night stand
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty
PostajNaslov: Re: Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?   Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip? Empty

[Vrh] Go down
 
Koja bi žena iz L worda najviše bila vaš tip?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Čega se najviše plašite?
» Lez serija koja nije L word
» pozdrav kući lijepih žena
» Jedna žena, dvije vagine
» Kakav profil ljudi najviše volite?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Televizija-
Forum(o)Bir: